• OZNAM ohľadom úhrady nákladov v ŠKD

• Riaditeľstvo školy oznamuje, že od 1.9.2019 sa mení výška príspevku na čiastočnú úhradu nákladov v ŠKD podľa Všeobecne záväzného nariadenia mesta Bardejov č. 79/2008 o príspevkoch v školách a školských zariadeniach takto:

Príspevok na čiastočnú úhradu nákladov v školskom klube detí

(1) Na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou školského klubu detí prispieva zákonný zástupca žiaka mesačne sumou 10,00 €.

(2) V poradí na každé ďalšie dieťa v rámci jednej rodiny, zákonný zástupca prispieva na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou školského klubu detí mesačne sumou 5,00 €.

(3) Príspevok podľa čl. 4 ods. 1 sa zníži na 1,00 €, ak o to zákonný zástupca písomne požiada a predloží doklad o tom, že je poberateľom dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi podľa osobitného predpisu.

(4) Tento príspevok sa uhrádza vopred do 10. dňa v kalendárnom mesiaci.

V Bardejove, 30.8.2019
              Mgr. Milena Kravcová
          • Súťaž o najkrajší hrad z piesku

• Dňa 19.6.2019 sa žiaci druhého, tretieho a piateho oddelenia zúčastnili súťaže o najkrajší hrad z piesku. Súťaž sa konala v popoludňajších hodinách na školských pieskoviskách. Žiaci boli veľmi usilovní a mnohí z nich milo prekvapili svojou fantáziou, kreativitou a zručnosťou. Výsledky boli prekvapujúce a všetci sa z toho tešili. Napokon sme sa zhodli, že odmeníme všetkých za ich snahu a usilovnosť.

vych. Čičvarová

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

• ŠKD - Júnové tvorenie v ŠKD

• Leto začalo horúcimi dňami. Aj v tomto poslednom mesiaci pred letnými prázdninami deti tvorili, strihali, lepili, skrášľovali. Verím, že ich popoludnia v Školskom klube aj pri takomto druhu činnosti bavili a budú počas letných dní spomínať na to, čo všetko sa naučili. Práce im budú pripomínať naše spoločné tvorivé popoludnia. Želám Vám všetkým krásne prázdniny.

L.M.