Navigácia

Zoznam učiteľov

 
 
Mgr. Milena Kravcová Rozvrh
Riaditeľka
 
 
PaedDr. Daniela Dunčáková Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Anna Chovancová Zástupkyňa
 
 
Mgr. Michal Skreptáč Rozvrh
Zástupca
 
 
Mgr. Slávka Bobaliková Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.C
 
 
Mgr. Klaudia Brezániová Rozvrh
Triedna učiteľka: 9.B
 
 
Mgr. Viera Cmarová Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.B
 
 
Mgr. Petra Csuková Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.A
 
 
Iveta Čičvarová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Iveta Čopáková Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.B
 
 
Mgr. Eduard Gajdár Rozvrh
Učiteľ
 
 
Bc. Lucia Goboňová Asistentka učiteľa
 
 
Mgr. Katarína Golecová Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.B
 
 
Mgr. Mária Grohoľová Asistentka učiteľa
 
 
Mgr. Renáta Haniseková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Ivan Havassy Rozvrh
Učiteľ
 
 
Bc. Júlia Horvatová Asistentka učiteľa
 
 
Dana Hostová Učiteľka
 
 
Antónia Hudáková Učiteľka
 
 
Mgr. Andrea Chovanová Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.C
 
 
Mgr. Tomáš Ivan Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Marcela Jevčáková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Anna Jurová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Renáta Kicová Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.A
 
 
Eva Kotvanová Asistentka učiteľa
 
 
Eva Kovacsová Vychovávateľka
 
 
Ing. Judita Kravcová Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.A
 
 
Mgr. Jozef Krochta Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Sylvia Kšonžeková Vychovávateľka
 
 
Ing. Dušan Kuča Rozvrh
Učiteľ
 
 
Bc. Lenka Mačejová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Slávka Mačugová Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.C
 
 
Mgr. Alena Malegová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Jana Marcinovová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Mária Maťašová Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.C
 
 
Alena Mihalčinová Učiteľka
 
 
Mikuláš Mihňák Učiteľ
 
 
Mgr. Mária Nogová Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.A
 
 
Anna Pagáčová Učiteľka
 
 
Mgr. Monika Pilková Rozvrh
Triedna učiteľka: 7.C
 
 
PaedDr. Florián Potočňák, PhD. Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Anna Priščáková Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.A
 
 
Mgr. Katarína Rubická, PhD. Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Valeria Semanišinová Rozvrh
Triedna učiteľka: 6.B
 
 
PaedDr. Juraj Senaj Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Marián Sim Rozvrh
Triedny učiteľ: 9.C
 
 
Mgr. Zlatica Slezáková Rozvrh
Triedna učiteľka: 8.B
 
 
Mgr. Miroslava Staviarska Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Anna Surmiková Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.B
 
 
Mgr. Jana Sykorová Rozvrh
Triedna učiteľka: 3.B
 
 
Mgr. Zuzana Šestáková Rozvrh
Triedna učiteľka: 4.C
 
 
Mgr. Ján Šoltés Rozvrh
Triedny učiteľ: 6.A
 
 
Anna Udičová Vychovávateľka
 
 
Ing. Jana Uporská Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.A
 
 
Mgr. Katarína Vagaská Rozvrh
Triedna učiteľka: 9.A
 
 
Zuzana Vantová Učiteľka
 
 
Mgr. Peter Vasilega Rozvrh
Triedny učiteľ: 7.D
 
 
Mgr. Mária Volčková Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.B
 
 
Mgr. Danka Zašiurová Rozvrh
Triedna učiteľka: 5.C
Triedna učiteľka: 8.A
 
 
Mgr. Alena Želinská Rozvrh
Triedna učiteľka: 2.A

© aScAgenda 2020.0.1204 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 30.03.2020

Novinky

Kontakt

  • Základná škola s materskou školou
    Pod Vinbargom 1, 08569, Bardejov
  • sekretariát ZŠ - 0911 874 461
    jedáleň - 0911 530 166
    materská škola - 0911 544 004

Fotogaléria - staré albumy