• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Marec - mesiac knihy (5. odd., 2023)

• 24.03.2023 10:57
          • Takto trávime čas v našom ŠKD. Prváčikovia sa zdokonaľujú v čítaní a ostatní žiaci potom vyhodnocujú najlepšie prečítané príbehy. Najviac sa im páčili príbehy z knihy Bola raz jedna trieda. Na záver sme si všetci spolu vyrobili záložky do knihy. Prváčikovia vyrábali myšky s pásikmi a žiaci tretieho ročníka záložky Mickey Mouse. Všetci boli šikovní a mali radosť, že si tú svoju môžu dať do knihy, ktorú práve čítajú.
            5. odd. - J. Marcinovová

Fotoalbum sa otvorí po klliknutí na obrázok.
          • ŠKD - 8. marec, MDŽ (5. odd.)

• 03.03.2023 10:05
          • Dnes je sviatok všetkých žien,
            prajeme Vám šťastie len.
            Nech Vám úsmev stále žiari
            ako svetlo na svitaní.

Všetkým mamkám, babkám, tetkám posielame takéto kytičky tulipánov a prajeme všetko najlepšie.
            5. odd. - J. Marcinovová

Fotoalbum sa tvorí po kliknutí na obrázok.
          • ŠKD - Čo nás bavilo vo februári (1. odd.)

• 01.03.2023 12:27
          • Aj tento mesiac bol bohatý na aktivity v našom oddelení. Vyrábali sme zimné mesto, pripravovali Valentínske srdiečka s prekvapením pre tých, ktorých máme radi. Jedno popoludnie sme venovali stavbám zo stavebníc. Kto postaví najvyššiu stavbu... a podarilo sa. Navštívili sme vynovené priestory našej školskej knižnice, kde sme čítali na pokračovanie z knihy Hľadám lepšiu mamu. Pripravovali sme darček pre kamaráta, alebo súrodenca a pri tom sme využili odpadový materiál z obalu od detskej výživy, ktorú deti dostali k obedu. Keďže nás o pár dní čakajú Jarné prázdniny, chceli sme ich privítať halúzkami bahniatok vo váze. Zábery z jednotlivých aktivít Vám prezradia viac. Všetkým deťom želám krásne prežité Jarné prázdniny.
            L.M.

• ŠKD - Februárové radovánky so snehom (1. odd.)

• 01.03.2023 12:25
          • Mesiac február je za nami. Bol bohatý aj na zážitky vonku v zimnej prírode. Konečne sme sa dočkali väčšej snehovej nádielky a tak si ho deti, na našom krásnom školskom dvore, užili dostatočne. Vytvárali sme snehové Pyramídy, netradičné stavby zo snehu, iglu, snežných anjelov. K tomu všetkému nám pár dní svietilo aj zimné slnko, ktoré deti pohládzalo po líčkach. Zábery z jednotlivých aktivít Vám ukážu viac.
            L.M.