• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Karneval 2023 (3. odd.)

• 09.02.2023 11:42
          • Dňa 3.2.2023 sa z našej triedy v ŠKD ozýval šťastný smiech detí a veselá hudba. Obdobie zábavy a radosti, to sú Fašiangy, preto nesmel karneval chýbať ani u nás. Deti si dali záležať na výbere masiek. Každá maska bola zaujímavá a jedinečná. Všetci sa veselo šantili, spievali, tancovali, ale aj hodovali.

Tešíme sa, aké masky uvidíme o rok.
            vych. Nicáková

• ŠKD - Januárové aktivity (3. odd.)

• 09.02.2023 11:26
          • Keďže bola zima v januári na sneh skúpa, tak sme si snehuliakov vyrobili z papiera. Nechýbali vtáčiky v zime, či veselí, farební klauni, ktorými sme si vyzdobili triedu pred blížiacim sa karnevalom. Deti sa veľmi tešili z hotových výtvorov.
            vych. Nicáková

• ŠKD - Karneval 2023 (5. odd.)

• 09.02.2023 11:20
          • Tak ako každý rok patrí jedeň deň z fašiangových dní karnevalu, tak ani v našom ŠKD to nebolo ináč. Deti sa celé týždne na karneval tešili a svedomito si pripravovali masky.
            ŠKD sa zrazu premenilo na jedno krásne rozprávkové kráľovstvo, kde vystupovali princezné, bosorky, čarodejnice, lienky a samozrejme nechýbal ani Harry Potter... Zabávali sme sa, tancovali a súťažili. Najviac sa páčil balónový tanček vo dvojici. Všetky masky boli nádherné, tak sme odmenili všetkých sladkosťami. Na záver som poďakovala všetkým deťom za skvelé masky a super zábavu. Taktiež chcem poďakovať aj uč. Z. Arendáčovej za pomoc pri výzdobe triedy a skvelú zábavu.
            5. odd. - J. Marcinovová

Fotoalbum sa otvorí po klliknutí na obrázok.
          • ŠKD - Karneval 2023 (6. odd.)

• 09.02.2023 11:20
          • Karneval - synonymum skvelej zábavy, masiek, tanca a súťaží, smiechu a spevu, taký bol náš karneval v školskom klube. Deti sa predviedli v nápaditých maskách a aj ako skvelí tanečníci, speváci a zabávači, domov sa nikomu nechcelo.
            S. Kšonžeková