• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Naše decembrové radosti (6. odd., 2022)

• 20.12.2022 23:26
          • Posledný a najkrajší mesiac v roku sa celý nesie v očakávaní Vianoc a snehovej nádielky. Píšeme listy Ježiškovi, chystáme čižmičky pre Mikuláša, rozprávame sa o advente, guľujeme sa, aj vyrábame vianočné pozdravy pre neznámych starkých z domovov z rôznych kútov Slovenska v rámci akcie Vianočná pošta 2022, či spoločne vyrábame plagát našej vysnívanej zimnej krajiny. December je skutočne najkúzelnejší mesiac v roku. smiley
            S. Kšonžeková

• ŠKD - Keď sa radosť násobí (4. odd.)

• 21.12.2022 22:41
          • Želaním každého človeka je šťastný život. Každý z nás je jedinečný a jeho cesta životom môže byť rôzna. Seniori to vedia najlepšie. Veľký kus cesty majú za sebou a ich životné skúsenosti sú dôkazom toho, že žijú svoj osobný život naplno. Teraz sú oporou pre svoje deti a vnúčatá.

Na jedno také stretnutie sme dostali pozvánku aj my zo školského klubu, aby sme im spríjemnili vianočné posedenie. Pilne, aj keď v krátkom čase, sme nacvičili program a s radosťou sme pre nich vystúpili. Milé slová vďaky, úsmev, pohladkanie a obrovský aplauz boli tou najkrajšou odmenou za našu námahu.
            Vianočný pozdrav detí zo 4.oddelenia, vych. Kovácsová

• ŠKD - Spomienky na november 2022 (6. odd.)

• 20.12.2022 22:27
          • Lampáše, šarkany, Martin na bielom koni, čakanie na sneh, futbal a skrývačky, plány na Mikuláša, veľa hier, stavebníc a smiechu – to bol náš november. Už sa tešíme sa, čo nám prinesie posledný najkrajší mesiac v roku a hlavne na Vianoce laugh
            S. Kšonžeková

• Zimná a vianočná výzdoba priestorov školy s oddeleniami ŠKD 2022

• 07.12.2022 13:36
          • Vianoce sa blížia, zima na nás dýcha...
            Týmito slovami sa začína jedna pekná básnička. Stalo sa peknou tradíciou, že sa snažíme si v každom ročnom období skrášliť priestory školy. Chceme týmto spríjemniť chvíle deťom, i Vám, rodičom, ktorí si deti prichádzate vyzdvihnúť popoludní zo školy. Veríme, že sa nám darí vyčariť úsmev a radosť každému, kto sa pri výzdobe zastaví, na chvíľku spomalí, pookreje a pokochá sa. Tak Vám všetkým želáme krásne predvianočné obdobie, veľa pekných chvíľ v tomto decembrovom mesiaci.
            L. Mačejová,  J. Marcinovová

• ŠKD - Novembrové aktivity 2022 (1. odd.)

• 08.12.2022 12:33
          • November nám uplynul neskutočne rýchlo a už tu máme december. Chcem Vám pripomenúť týmito zábermi, čo všetko deti popoludní v Školskom klube robili a vyrábali. Vyrábali sme košíčky s jabĺčkami. Púšťali sme si šarkanov. Medzi tvorením sme nacvičovali program na vystúpenie v Zariadení pre seniorov. Vyrobili sme si debničku s jabĺčkami. Po pekne zvládnutom vystúpení, za ktorý deti zožali veľký úspech, im aj teraz patrí moje veľké poďakovanie. Naše tvorenie pokračovalo. Po vystúpení sme sa pustili do vianočnej výzdoby. Pripravovali sme si Adventné venčeky a ozdoby na vianočný stromček. Nezabudli sme ani na starších spoluobčanov a pripravili sme pre nich krabicu plnú lásky s darčekmi v podobe snehovej vločky. Nech sa páči si pozrieť, aké máme šikovné deti.
            L.M.