• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Deň matiek (5. odd., 2023)

• 12.05.2023 11:39
          • Za Tvoju nehu, mamička,
            za Tvoju veľkú lásku,
            za starosť, bozky na líčka,
            za každú pribudnútú vrásku na Tvojej tvári,
            na dlaniach, čo  zrobené sú celé,
            nech táto malá básnička,
            prinesie radosť všetkým mamičkam.

Všetkým mamičkám venujeme krásne pozdravy a pesničku k Vášmu sviatku.
            5. odd. - J. Marcinovová

• ŠKD - Apríl - ako sme ho trávili popoludní v ŠKD (1. odd., 2023)

• 03.05.2023 09:16
          • Apríl je za nami. Uplynul veľmi rýchlo, ale bol bohatý na aktivity v našom oddelení. Keďže v tomto mesiaci boli aj Veľkonočné sviatky, dokončovali sme s niektorými deťmi veľkonočné pozdravy a učili sa vinšovačku. Keďže vajíčko je symbol života, vyrábali sme kuriatka v škrupinke, jedno popoludnie sme mali zábavno-súťažný kvíz. Opäť sme navštívili školskú knižnicu, v ktorej sme si čítali z detských kníh. Z odpadového materiálu sme si vyrobili skákajúce žabky. Deťom sa to veľmi páčilo, každý si svoju hračku hneď vyskúšal a zobral domov. Narcis určite potešil nie jednu mamku, tak sme si ich výrobu tiež vyskúšali a myslím si, že sa každému vydaril. Dňa 21. apríla, ku Dňu Zeme, sme zbierali odpadky v okolí školy. Takto  sme aj my svojou troškou prispeli ku krajšiemu životnému prostrediu, v ktorom denne žijeme. Deti kreslili, čo by na planéte Zem chceli, a čo na ňu rozhodne nepatrí. Keďže už vonku rozkvitli púpavy, tak sme maľovali aj tie. Verím, že sa deťom všetky aktivity v tomto mesiaci páčili a musím ich pochváliť za ich usilovnosť.
            L.M.

• ŠKD upratuje – všetky oddelenia ŠKD

• 27.04.2023 12:08
          • V piatok 21. 4. 2023 sme využili krásne počasie a všetky oddelenia školského klubu sa zapojili do jarného upratovania. Všetci sa s chuťou pustili do zbierania odpadkov, pozbierali suché konáre a pekne poupratovali okolie našej školy. Deti sa tešili a užili si dobrý pocit z vykonanej práce a z toho, že aj ony prispeli ku skrášleniu okolia svojej školy.
            vychovávateľky ŠKD

• ŠKD - Jarné stromy (5. odd., 2023)

• 21.04.2023 08:55
          • Konečne prišla jar plná farieb a s ňou aj jej čaro. Všetkým priniesla do života radosť, smiech a dobrú náladu. Toto všetko vykúzlila aj nám pri maľovaní jarných stromov v našom ŠKD. Z našich krásnych, rozkvitnutých stromov sme mali veľkú radosť.
            5. odd. - J. Marcinovová