• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Vitamínový deň v ŠKD (5. odd., 2023)

• 13.10.2023 11:47
          • Dňa 10.10. sme si v našom ŠKD spoločne pripravili chutný ovocný šalát. Všetci sme sa zapojili do šúpania a krájania ovocia. Dievčatá sa zahrali na gazdinky a chlapci pomáhali s ochutnávaním a upratovaním. Zaplnili sme dve veľké misy plné zdravého ovocia. Potom sme ho už mohli s nadšením vychutnávať a tešiť sa, ako sme to všetko zvládli.
            5. odd. - J. Marcinovová

• ŠKD - Septembrové aktivity v našom oddelení (1. odd., 2023)

• 29.09.2023 13:00
          • Jeseň, pani bohatá,
            farbí stromy do zlata.
            Premaľúva celý sad...

Týmito slovami sa začína jedna pekná básnička, ktorú majú druháci v Čítanke.

Ani sme sa nenazdali a mesiac September je za nami. Deti sa opäť po prázdninách vrátili do školy. Prvý týždeň sme mali vyhodnotenie tých najaktívnejších z minulého šk. roka. Verím, že sa deti potešili malým drobnostiam a boli odmenené za svoju snahu malým darčekom a sladkou odmenou, ktorá sa ušla každému. Ďalšie dni sme strihali, lepili, súťažili na školskom dvore, vyrábali záložky, maľovali svoje začiatočné písmeno v mene, vyrábali jabĺčka, aj ovocie v mise. Verím, že sa každý spozná na fotografiách.
            L. M.

• ŠKD - Ovocie z našej záhrady (5. odd., 2023)

• 28.09.2023 13:13
          • Dnes sme si namaľovali jabĺčka a hrušky, ovocie sladučké a plné vitamínov. Skoro každý ich má v záhrade. Najchutnejšie sú v jeseni, keď sú už zrelé. Sú veľmi dôležité pre naše zdravie, lebo obsahujú veľa vitamínov. Veď kto by ich nemal rád?
            5. odd. - J. Marcinovová

• ŠKD - Júnové aktivity (1. odd., 2023)

• 07.07.2023 22:35
          • Tak sa nám definitívne končí školský rok 2022/2023. Deti sa v tomto poslednom mesiaci tiež zapájali do rôznych aktivít. 1. júna pre nás bola pripravená zábava v podobe disco s animátorkami, ktoré stvárnili naše mladé pani asistentky v spolupráci s pani vychovávateľkami, za čo im touto cestou ďakujeme. Deti sa vyšantili do sýtosti, naučili sa nové kroky. Ďalšie dni sme venovali rôznym hrám, či už v oddelení so stavebnicami, strihaním, starostlivosťou o kútik živej prírody, príprave darčeka ku Dňu otcov, ale aj hrám a súťažiam na školskom dvore. Milé naše deti, boli ste počas celého školského roka veľmi usilovné a snaživé, za čo Vám patrí moje veľké ďakujem. Želám Vám krásne letné prázdniny, veľa zdravia,  smiechu, zábavy, slniečka, vody a krásnych zážitkov. Tie dva mesiace nám uplynú rýchlo, ale verím, že zažijete veľa pekného. Tak sa majte pekne a oddychujte po zvládnutí prvého ročníka.
            L.M.