• Aktivity 1.-4. ročníka

• Vyhodnotenie výtvarnej súťaže v rámci programu „Školské ovocie“

• 07.02.2022 10:24
          • Aj tento školský rok 2021/2022 sa naša škola zapojila do výtvarnej súťaže v rámci programu „Školské ovocie“, ktorej cieľom je podpora pitného režimu 100 % ovocných štiav a konzumácie čerstvého ovocia u detí materských škôl a žiakov základných škôl na území Slovenskej republiky podporovaný EÚ. Program taktiež pomáha podporovať počas celého školského roka zdravú výživu a meniť tak stravovacie návyky u detí.

Za svoje výtvarné práce boli žiaci 1. stupňa ocenení aj peknými cenami...

• 4.B o slnečnej sústave

• 09.11.2021 10:41
          • Asi by sme ťažko hľadali človeka, ktorého by nezaujala nočná obloha. Aj nám, žiakom 4.B, sa páčia hviezdy na nočnej oblohe. Na prírodovede nás zaujímali témy o vesmíre, Slnečnej sústave a Zemi. Preto sme sa nebáli zobraziť našu Slnečnú sústavu a práce, ktoré sme vytvorili, si môžete pozrieť prostredníctvom fotogalérie.

žiaci 4.B

• MyMachine na našej škole

• 09.11.2021 10:38

• "Meníme malé sny na veľké myšlienky."

Dňa 4. 11. 2021 sa na našej škole uskutočnila 1. fáza medzinárodného programu MyMachine.  V triedach 2.A a 4.B sa za spolupráci vysokoškolákov uskutočnili tvorivé workshopy. Žiaci svoje nápady, myšlienky a vynálezy zobrazili v kresbe. Svoj vynález prezentovali pred spolužiakmi, vysvetlili, na čo má slúžiť. Žiaci si sami v každej triede, hlasovaním, vyhodnotili tri najzaujímavejšie vynálezy. Teraz budú netrpezlivo čakať, ako budú v začatej práci pokračovať študenti vysokých a stredných škôl a ako ich nápad pretvoria do skutočného výtvoru.