• Aktivity 1.-4. ročníka

• 22. apríl - Deň Zeme (2.A)

• 14.04.2021 10:53
          • 22. apríl je venovaný našej planéte Zem. V tento deň si pripomíname najmä ekologický dopad ľudskej činnosti na našu Zem, oceány či moria. A preto si nielen v tento deň, ale aj po celý rok, denne pripomínajme, ako môžeme ochrániť našu Zem, ako jej môžeme pomôcť a neublížiť jej. Riaďme sa heslom: recykluj, znovupouži, zníž množstvo vyprodukovaného odpadu. Našu Zem máme radi ️heart.
            Tejto téme sme sa venovali so žiakmi z 2.A a našej planéte Zem sme pripravili krásnu nástenku.
            Mgr. Katarína Červeňáková

Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.[nomore]
          • Odovzdanie darčekov

• 11.03.2021 18:54
          • Ešte v predvianočnom čase sa žiaci našej školy zapojili do výzvy ministra školstva Branislava Gröhlinga "Návrh na vianočný pozdrav". Do školy na prezenčnú výučbu sme nastúpili až v tomto čase, preto sme nášmu žiakovi Teodorovi Ch. z 2.B triedy a ďalším žiakom mohli odovzdať pekné a milé darčeky za ich snahu. Ďakujeme, pán minister.

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

• 25.12.2020 21:45
          • Keď minister školstva Branislav Gröhling požiadal žiakov základných škôl o návrh na vianočné  pohľadnice, ktoré bude môcť posielať ako vianočné pozdravy ministra školstva, naši žiaci s veľkou radosťou tvorili.
            ĎAKUJEME pán minister za darčeky pre našich žiakov za ich snahu.
            ĎAKUJEME pán minister za list pre Teodora Ch. z 2.B a Vaše milé slová.

• Adventný kalendár dobrých skutkov

• 17.12.2020 21:26
          • „Robte všetko dobro, čo môžete,
            všetkými prostriedkami, ktorými môžete,
            všetkými spôsobmi, ktorými môžete,
            všade, kde môžete,
            všetkým, ktorým môžete,
            tak dlho, ako môžete.“

JOHN WESLEY

Aj my, žiaci prvého stupňa, chceme robiť dobré skutky. Preto sme si vyrobili Adventné kalendáre dobrých skutkov, aby nám každý deň pripomenuli, čo dobré môžeme v daný deň urobiť.