• Aktivity

• MŠ - Pre pedagógov, rodičov a deti v MŠ

• 25.03.2020 16:21
          • Výskumný ústav detskej psychológie a patopsychológie pripravil pre vás aplikáciu, ktorá v tomto náročnom období ponúka aktivity na rozvoj všetkých šiestich vývinových oblastí dieťaťa vo veku 3–6 rokov. Zistite, aké má vaše dieťa v predškolskom veku sociálne, komunikačné, motorické či emocionálne zručnosti, kognitívne schopnosti a zmyslové vnímanie a skúste ich rozvíjať. Na stránku sa dostanete cez tento odkaz.
          • Oznam pre rodičov MŠ

• 08.03.2020 12:05
          • Vážení rodičia,

v dôsledku situácie na Slovensku Vás žiadam, aby ste každé ráno po vstupe do zariadenia urobili ranný filter svojim deťom v umývarni oddelenia (dôkladné umývanie rúk).

Zároveň Vás žiadam, aby ste zvážili umiestnenie Vášho dieťaťa do zariadenia, ak vykazujú známky nachladenia, kašľa či nádchy. Ohrozujete tým zdravie ostatných detí, zamestnancov, no samozrejme aj zdravie Vašich detí, ktoré si v tomto prípade vyžadujú pokoj na lôžku v domácej opatere.

Ďakujeme za pochopenie.

Mgr. Milena Kravcová
                                                                                                riaditeľka ZŠ s MŠ

• MŠ - Oznam

• 10.02.2020 09:13
          • Oznamujeme rodičom, že od 11.02.2020 (utorok) do 14.02.2020 (piatok) prevádzka v MŠ nebude z dôvodu chrípkových prázdnin. Prevádzka sa začne 17.02.2020 – v pondelok.

Karneval sa prekladá na 19.02.2020 – streda.