• Aktivity

• MŠ - Tekvicoví škriatkovia

• 02.12.2019 10:11
          • Už tradične sa deti spolu s rodičmi zapojili do zdobenia tekvíc. O ich fantázii a šikovnosti svedčia krásne výtvory, ktoré zdobia vestibul materskej školy. Deti boli za aktívne tvorenie odmenené pochvalným listom a sladkosťou.

• MŠ - Divadielko Čarovná muzika

• 07.11.2019 09:23
          • V jedno upršané jesenné dopoludnie k nám zavítalo divadlo Babadlo z Prešova s predstavením Čarovná muzika.
            Deťom sa rozprávka páčila, o čom svedčal úprimný smiech a búrlivý potlesk.

• MŠ - Výlet vlakom

• 07.11.2019 09:17
          • Dňa 17.10.2019 sme s deťmi z 2. a 3. triedy v rámci témy mesiaca „Cestujeme za dobrodružstvom“ absolvovali cestu vláčikom z Bardejova do Raslavíc a späť. Formou zážitkového učenia deti mali možnosť prežiť a skúsiť cestu vlakom. Každé dieťa dostalo krásny obrázkový cestovný lístok. Cestovanie sa im veľmi páčilo a mali z neho príjemný dobrodružný zážitok.

• MŠ -  Bezpečne v škôlke a okolí
          • MŠ - Bezpečne v škôlke a okolí

• 10.10.2019 11:18
          • Deti z 2. triedy spolu s učiteľkami v rámci oboznamovania sa s okolím a bezpečnosťou na ceste zrealizovali vychádzku na železničnú stanicu. Deti cestou pozorovali dopravné prostriedky, svetelné signály, dopravné značky, vnímali zvuky súvisiace s dopravou. Stali sa tak úspešnými účastníkmi cestnej premávky v úlohe chodca.

• MŠ - Návšteva ihriska

• 10.10.2019 11:07
          • Krásne jesenné počasie vylákalo predškolákov na nové ihrisko, kde sa vyšantili na nových preliezkach. Hry na ihrisku aj samotná vychádzka okolo Tople sa deťom veľmi páčili.