• Aktivity

• MŠ - Oznam

• 04.02.2020 14:14
          • Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou Pod Vinbargom 1 v Bardejove oznamuje rodičom, že v dňoch 05.02.2020–07.02.2020 (streda-piatok) prevádzka v materskej škole nebude z dôvodu chrípkových prázdnin. Prevádzka sa začne 10.02.2020 (pondelok).

Školné sa bude vyberať 12.02.2020 (streda).

Škôlkárska korčuliarska olympiáda sa prekladá na 27.02.2020 (štvrtok).

Mgr. Milena Kravcová

• MŠ - Vianočné posedenie

• 08.01.2020 13:08
          • Aj tento rok si naše dobré deti našli pod stromčekom darčeky, z ktorých sa veľmi tešili. V triedach si potom pri znení vianočných kolied vychutnali pohostenie, ktoré im pripravili pani učiteľky a rodičia. Po hostine sa tešili na hranie sa s novými hračkami, ktoré si našli pod stromčekom.

• MŠ - Návšteva kúzelníka

• 05.12.2019 11:04
          • Pani učiteľky pripomínali deťom, že ak budú dobré, možno príde aj kúzelník. A on naozaj prišiel. S pomocou detí čaroval a kúzlil, z čoho boli deti nadšené aj prekvapené. Isté však bolo, že sa im kúzlenie veľmi páčilo a zaujalo ich.

• MŠ - Tekvicoví škriatkovia

• 02.12.2019 10:11
          • Už tradične sa deti spolu s rodičmi zapojili do zdobenia tekvíc. O ich fantázii a šikovnosti svedčia krásne výtvory, ktoré zdobia vestibul materskej školy. Deti boli za aktívne tvorenie odmenené pochvalným listom a sladkosťou.