• Aktivity

• MŠ - Jesenné tvorenie

• 11.11.2020 11:47
          • Deti materskej školy takto tvorili s pani učiteľkami v jeseni. Keďže rodičia nemajú možnosť vidieť výstavky a práce svojich detí, sprístupnili sme im ich aspoň takto prostredníctvom fotogalérie.

• MŠ - Čisto a zdravo v škôlke

• 09.10.2020 11:45
          • V rámci aktuálnej týždennej témy mesiaca sme v MŠ zaradili tému Čisto a zdravo v škôlke. Vzhľadom na súčasnú pandemickú situáciu sme s deťmi vo väčšej miere upevňovali správne hygienické návyky – umývanie rúk, dezinfekcia rúk, hračiek, nosenie rúšok, udržiavanie čistoty a poriadku v triede, pri stolovaní ako aj vykonávaní hygienických potrieb. Staršie deti si vyrábali jednoduché rúška a tvorili na tému čistoty rúk, mladšie deti si upevňovali hygienické návyky hravou formou prostredníctvom hudobno-pohybových a motivačných hier.

• MŠ - Oznam

• 19.08.2020 22:45
          • Oznamujeme rodičom detí materskej školy, že dňa 28.08.2020 (piatok) bude MŠ otvorená do 12:30 hod. - z prevádzkových dôvodov. Za pochopenie ďakujeme.

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ, Pod Vinbargom v Bardejove[nomore]

• MŠ - Oznam

• 26.06.2020 08:53
          • Oznamujeme rodičom detí Materskej školy, že dňa 30.06.2020 (utorok) bude prevádzka do 14.30 hod.