• Aktivity

• MŠ - Aktivity v máji

• 14.05.2021 22:20
          • Keďže deti nemohli vystúpiť s programom pre mamičky ako po iné roky, vyrobili pre ne spolu s pani učiteľkami krásne darčeky ku Dňu matiek. Všetkým mamkám prajeme hlavne pevné zdravie, radosť zo svojich detí a pohodu v rodinách.

• MŠ - Tvorenie v jari

• 06.05.2021 11:59
          • Keďže rodičia nemôžu vidieť práce detí, tak tu je zopár fotiek z ich tvorby a aktivity pri poznávaní liečivých byliniek a ochutnávaní čajov z nich...

• MŠ - Zápis detí do materskej školy na školský rok 2021/2022

• 01.05.2021 22:08
          •

Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou, Pod Vinbargom 1 v Bardejove oznamuje, že zápis detí do materskej školy sa uskutoční od 03. mája do 31. mája 2021 bez osobnej prítomnosti rodičov.

Zápis bude prebiehať prostredníctvom podania písomnej žiadosti zákonného zástupcu dieťaťa spolu s potvrdením o zdravotnom stave dieťaťa od všeobecného lekára pre deti a dorast spolu s údajom o povinnom očkovaní.

Zápis prebieha podaním žiadosti:

1. elektronicky – vyplniť elektronickú prihlášku (priamy odkaz tu). Po vyplnení prihlášky je dieťa automaticky zaradené v systéme. K tomu je potrebné poslať e-mailom preskenované potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa od všeobecného lekára pre deti a dorast na adresu MŠ – ms.kukorelliho@gmail.com

ALEBO

2. poštou – zákonný zástupca vyplní žiadosť potvrdenú aj všeobecným lekárom pre deti a dorast, ktorú odošle poštou (rozhoduje dátum poštovej pečiatky).

Písomné rozhodnutie o prijatí/neprijatí dieťaťa do materskej školy k začiatku školského roka vydá riaditeľka ZŠ s MŠ najneskôr do 15. júna 2021.

Do materskej školy budú prednostne prijaté:

• deti, ktoré k 31. augustu 2021 dovŕšili päť rokov a pre ktoré je predprimárne vzdelávanie od 1. septembra 2021 povinné,
            • deti, ktoré dovŕšili šiesty rok veku a nedosiahli školskú spôsobilosť a chcú  pokračovať v plnení povinného predprimárneho vzdelávania,
            • deti, ktoré majú trvalý/prechodný pobyt v meste Bardejov,
            • deti, ktoré majú v materskej škole už umiestneného súrodenca.

Ako postupovať, ak dieťa nedosiahlo školskú spôsobilosť:

Ak dieťa po dovŕšení šiesteho roka veku nedosiahlo školskú spôsobilosť, riaditeľka ZŠ s MŠ rozhodne o pokračovaní plnenia povinného predprimárneho vzdelávania v materskej škole.

Pre pokračovanie plnenia povinného predprimárneho vzdelávania musí zákonný zástupca doložiť:

1. písomný súhlas príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie CPPPaP,
            2. písomný súhlas všeobecného lekára pre deti a dorast,
            3. informovaný súhlas zákonného zástupcu.
          • MŠ - Oznam pre rodičov detí MŠ

• 28.02.2021 09:47
          • Oznamujeme rodičom detí materskej školy, že od 1. marca 2021 - 12. marca 2021 bude MŠ zatvorená z dôvodu pozitivity zamestnankyne MŠ.