• Aktivity

• MŠ - Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok 2021

• 09.12.2021 09:11
          • Aj tento rok sa naše deti spolu s rodičmi zapojili do celoslovenskej zbierky Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok, aby skromným darčekom potešili v čase Vianočných sviatkov seniorov v bardejovských Domovoch sociálnych služieb. Za všetky darčeky, čo potešia srdcia starkých, deťom a ich rodičom v mene obdarovaných ďakujeme.

• MŠ - Tekvicoví škriatkovia

• 24.11.2021 09:13
          • Tak, ako každý rok, sa deti spolu s rodičmi zapojili do kreatívneho tvorenia Tekvicových škriatkov. Aktívne deti dostali sladkú odmenu a diplom. Ďakujeme rodičom, ktorí sa zapojili do zdobenia za skrášlenie vchodu materskej školy.

• MŠ - Deň materských škôl

• 12.11.2021 12:42
          • 4.11. sa každoročne koná z iniciatívy Slovenského výboru Svetovej organizácie pre predškolskú výchovu Deň materských škôl na Slovensku so sprievodnými aktivitami jednotlivých MŠ. Naša materská škola sa zapojila aktivitou Materská škola očami detí. Deti sa naučili hymnu materských škôl, ktorú prezentovali v tanečnom prevedení s peknou choreografiou, vyjadrili svoje názory na materskú školu formou doplňujúcich viet, kreslili na tému Moja materská škola a tvorili spolu s rodičmi básničky o materskej škole. Formulár o zapojení sa našej MŠ do akcie Deň MŠ s prezentáciami detí sme odoslali aj Slovenskému výboru svetovej organizácie pre predškolskú výchovu - OMEP Slovensko. Veľké poďakovanie patrí rodičom Lienkovej triedy, ktorí sa zapojili do tvorby básničiek spolu s deťmi a prejavili svoju kreativitu a tvorivosť.

Detské práce a básničky nájdete TU a fotografie s videami vo fotoalbume:

Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.[nomore]