• Aktivity

• MŠ - Týždeň detských radostí 2021

• 14.06.2021 09:34
          • Tak ako každý rok deti materskej školy oslávili Deň detí zaujímavými aktivitami počas celého týždňa. Užili si športový deň, diskotéku, rôzne hudobno-pohybové hry, kreslenie na chodník, ale aj chutné sladké odmeny.

• MŠ - Návšteva predškolákov v 1. ročníku ZŠ, výlet do mesta

• 26.05.2021 08:20
          • Konečne nastal deň, na ktorý sa budúci prváci veľmi tešili. Deti najstaršej vekovej skupiny navštívili triedu prvákov p. učiteľky Mgr. Renáty Kicovej, kde mali možnosť vidieť, ako prebieha vyučovacia hodina v škole. Prváci nám ukázali, ako sa učia nové písmená, ako už vedia čítať a písať. Predškoláci odchádzali s dobrým pocitom, že aj oni o chvíľu budú "veľkí školáci".

V jeden krásny slnečný deň sa zase predškoláci s pani učiteľkami vybrali na výlet do mesta, kde v rámci týždennej témy o Bardejove poznávali krásy a dominanty nášho mesta.