• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Májové a júnové aktivity (2. odd.)

• 07.07.2023 22:05
          • Ľúbezný máj patril všetkým mamičkám, v ktorom deti vyrábali i kreslili kvietky a drevené srdiečka s odkazom, aby potešili milým darčekom svoje milované mamky. V tento očarujúci jarný mesiac sme nechali priestor fantázii a tvorili motýle, vtáčiky, či sa pohrali s farbami pri slimákoch i bocianoch.

Jún patril všetkým oteckom, pre ktorých vytvorili záložky do knihy v tvare kladiva. Deti sa tiež zabávali pri rôznych hrách, ale aj pri maľovaní podmorského sveta, lienky na margarétke, či výrobe tváre z papiera svojho spolužiaka. Posledné dni už nedočkavo očakávali zaslúžený oddych.

Prajem všetkým krásne v zdraví, radosti a pokoji prežiť letné, slnečné dni.
            vych. Nicáková

• ŠKD - Čitateľský milionár (4. odd., 2023)

• 28.06.2023 08:58
          • V dnešnej dobe sa na čitateľskú gramotnosť kladie veľký dôraz. Dôležité je čítanie s porozumením, čiže nielen text vedieť prečítať, ale mu aj porozumieť, prípadne vedieť s ním pracovať. Deti v našom oddelení si vypožičali knihy zo školskej knižnice ešte v mesiaci marec. Deťom sa čítanie kníh páčilo, tak si knihu otvorili a čítali vo voľnom čase aj počas ďalších mesiacov. Na záver sme pripravili čitateľskú súťaž Čitateľský milionár. Víťazkou sa stala Klárka Dvorská, tesne za ňou bol Timko Hodaba. Súčasťou príspevku sú aj fotky z tanečného vystúpenia žiakov 3.C, ktorí navštevujú ŠKD.
            Eva Kovácsová

• ŠKD - Darček ku Dňu otcov (1. odd., 2023)

• 22.06.2023 12:53
          • Dňa 18. júna (druhú júnovú nedeľu), oslavujú svoj sviatok všetci otcovia. Deti pre nich vyrobili darčeky a naučili sa milú básničku. Verím, že na ňu nezabudli a v nedeľu Vám ju, milí oteckovia, zarecitovali ako poďakovanie za všetko, čo pre svoje ratolesti robíte s láskou.
            L.M.

• ŠKD - MDD 2023 (5. odd.)

• 12.06.2023 10:42
          • MDD je sviatkom všetkých detí. Prajem všetkým deťom, aby boli šťastné, zdravé a aby im nikdy nechýbal úsmev na tvári. Takto sme si uživali  my sviatok deti.
            5. odd. - J. Marcinovová

Fotoalbum sa otvorí po klliknutí na obrázok.