Navigácia

 • Slávnostné ukončenie školského roka 2018/2019


  Slávnostné ukončenie školského roka 2018/2019 - Obrázok 1
  Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.

 • MŠ - Rozlúčka predškolákov - Obrázok 1
  Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.

 • Rozlúčková slávnosť deviatakov (2018/2019)


  Rozlúčková slávnosť deviatakov (2018/2019) - Obrázok 1
  Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.
 • ŠKD - Priadky a ŠKD

  Slnko, chuť na zmrzlinu, aj podujatie pre deti v duchu remesiel, zvykov a tradícií s názvom Priadky nás v piatkové popoludnie vylákali na Radničné námestie. Po počiatočnom nesmelom obzeraní tradičných remesiel, ako je výroba metly z prútia, vyklepávanie kosy, tkanie koberca, či vyšívanie a pradenie, boli deti priamo zapojené do niektorých činností. Milé žienky v krojoch veľmi trpezlivo vysvetľovali malým zvedavcom tkanie koberca a vyšívanie. Ako je na fotografiách vidno, dievčatá tkanie a vyšívanie naozaj pohltilo. Za odmenu si predkreslené obrázky na tkanine odniesli domov s chuťou ďalej pokračovať vo vyšívaní. Ešte pár drobných suvenírov pre potešenie mamičiek a spokojní sme sa vrátili späť do školy.

  S. Kšonžeková

  ŠKD - Priadky a ŠKD - Obrázok 1
  Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.

 • Súťaž o najkrajší hrad z piesku

  Súťaž o najkrajší hrad z piesku

  Dňa 19.6.2019 sa žiaci druhého, tretieho a piateho oddelenia zúčastnili súťaže o najkrajší hrad z piesku. Súťaž sa konala v popoludňajších hodinách na školských pieskoviskách. Žiaci boli veľmi usilovní a mnohí z nich milo prekvapili svojou fantáziou, kreativitou a zručnosťou. Výsledky boli prekvapujúce a všetci sa z toho tešili. Napokon sme sa zhodli, že odmeníme všetkých za ich snahu a usilovnosť.

  vych. Čičvarová

  Súťaž o najkrajší hrad z piesku - Obrázok 1
  Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

 • ŠKD - Júnové tvorenie v ŠKD

  ŠKD - Júnové tvorenie v ŠKD

  Leto začalo horúcimi dňami. Aj v tomto poslednom mesiaci pred letnými prázdninami deti tvorili, strihali, lepili, skrášľovali. Verím, že ich popoludnia v Školskom klube aj pri takomto druhu činnosti bavili a budú počas letných dní spomínať na to, čo všetko sa naučili. Práce im budú pripomínať naše spoločné tvorivé popoludnia. Želám Vám všetkým krásne prázdniny.

  L.M.

  ŠKD - Júnové tvorenie v ŠKD - Obrázok 1
  Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.

 • Maksík 2019

  Aj tento školský rok sa žiaci prvého až štvrtého ročníka, 17 žiaci, zapojili do korešpondenčnej celoslovenskej matematickej súťaže pre bystré hlavy. A že boli šikovní a mali bystré hlavy, dokazujú aj ich výsledky jednotlivcov.

  Druháci a tretiaci mohli dosiahnuť najviac 118 bodov:

  Teodor Šverha 2.C - 118 bodov,
  Richard Jurečko 1.B - 116 bodov,
  Dávid Basár 3.B - 115 bodov.

  Štvrtáci mohli dosiahnuť najviac 119 bodov:

  Radovan Lišivka 4.A - 114 bodov,
  Igor Jančík 4.A - 112 bodov.

  Všetkým zúčastneným blahoželáme.

  Maksík 2019 - Obrázok 1
  Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

 • MŠ - Opekačka 2019

  Pri príležitosti rozlúčky z materskou školou si naši predškoláci spoločne s rodičmi pripravili pre svoje pani učiteľky príjemné posedenie spojené s opekačkou. Krátkym príhovorom a programom sa im chceli poďakovať za ich starostlivosť a opateru.

  MŠ - Opekačka 2019 - Obrázok 1
  Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.

 • Škola v prírode 2019

  V prvých júnových dňoch druháci, tretiaci a štvrtáci sa zúčastnili školy v prírode v Žiarskej doline na Liptove. Počas pobytu sme navštívili jaskyňu Medvedia štôlňa,kde sme sa oboznámili minulosťou baníctva. V Liptovskom Mikuláši sme navštívili múzeum jaskyniarstva a na ranči sme sa venovali jazdeniu na koni. Našu činnosť sme ukončili nočnými hrami - hľadaním pokladov. Na záver nás pani učiteľky odmenili vecnými darmi od sponzorov. Domov sme sa vrátili plní zážitkov a spomienok na školu v prírode.

  Škola v prírode 2019 - Obrázok 1
  Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.

 • Žiaci zo 7.A a 7.B na výlete v Kopytovskej doline

  Ako každý rok, tak aj tentokrát sa žiaci zo 7.A a 7.B zúčastnili výletu v krásnom prostredí. Výlet sa uskutočnil v Kopytovskej doline, kde žiaci mohli vidieť krásy tejto oblasti. Ako hlavné ciele školského výletu boli aj návšteva jaskyne Zlá diera a zvláštnosť očného klamu v dedinke Lačnov. Samozrejme, že že to nebolo len o túrach a spoznávaní tohto krásneho prostredia, ale i o športových aktivitách. Keďže aj počasie nám prialo, tak celý tento 2 dňový výlet bol v znamení dobrej nálady a pohody.

  Žiaci zo 7.A a 7.B na výlete v Kopytovskej doline - Obrázok 1
  Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.

 • MŠ - Výtvarná súťaž

  Naši predškoláci sa zapojili do 11. ročníka výtvarnej súťaže "Čarovné jablko", ktorú organizovala SZUŠ Pod Vinbargom. V 1. kategórii sa na 1. mieste umiestnil Matteo Banás, na 2. mieste Terezka Renčková a na 3. mieste Teodor Choma. Víťazom srdečne blahoželáme.

  MŠ - Výtvarná súťaž - Obrázok 1
  Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.

 • Opatrenia ZŠ s MŠ Pod Vinbargom na bezproblémový prechod žiakov z prvého na druhý stupeň

  Vo vyučovacom procese je vždy najdôležitejší žiak, jeho výchovno-vzdelávacie výsledky. Absolvent je „výstupom“ celého vzdelávacieho procesu, na ktorom vidíme, čo vo vyučovaní zvládol a nezvládol, keď končí daný stupeň vzdelávania. Krízový je najmä prechod z 1. stupňa ZŠ (ISCED 1) na 2. stupeň ZŠ (ISCED 2). Dôležitá je kontinuita, nadväznosť, prirodzený prechod z jedného do druhého. Prvý a druhý stupeň základnej školy nie sú na sebe nezávislé, do seba zahľadené svety jednej školy, ale vzájomne prepojené nádoby. (pre pokračovanie článku kliknite na VIAC)

 • Oznam

  Oznam

  Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Pod Vinbargom 1 v Bardejove oznamuje rodičom detí navštevujúcich ŠKD, že dňa 28.6.2019 (piatok) bude prevádzka ŠKD z organizačných dôvodov končiť o 14:30. Za pochopenie ďakujeme.

  Mgr. Milena Kravcová
  riaditeľka školy

 • Školský výlet 3.A a 4.C triedy

  19. júna konečne nastal ten dlho očakávaný deň, keď sa kolesá autobusu plného detí rozbehli smerom k Starej Ľubovni. Žiaci si počas svojho školského výletu prezreli známy hrad, potešili sa pohľadom na zaujímavé vystúpenie sokoliarov a prechádzkou pomedzi drevenice pocítili závan histórie na vlastnej koži. O tom, ako sme tento veselý deň strávili a čo všetko sme videli, sa dozviete v našom fotoalbume.

  Školský výlet 3.A a 4.C triedy - Obrázok 1
  Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.

 • MŠ - Týždeň detských radostí 2019

  Sviatok všetkých detí oslavujeme v našej materskej škole zábavnými aktivitami po celý týždeň. Deti sa najprv hravou formou oboznámili so životom detí v iných krajinách, zahrali sa hudobno-pohybovú hru “Zázračné koleso“, užili si „Športový deň“, kde predviedli svoju šikovnosť a zručnosť, navštívili divadelné predstavenie Červená Čiapočka DJZ v Prešove, kreslili kriedami na chodník na tému „Na všetky deti slnko svieti“, uskutočnili krátke výlety do mesta, k fontáne, na námestie, či k rieke Topľa.

  MŠ - Týždeň detských radostí 2019 - Obrázok 1
  Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.

 • Okresné kolo Územnej súťaže družstiev mladých zdravotníkov

  Dňa 12.6.2019 sa naši žiaci zúčastnili Územnej súťaže družstiev mladých zdravotníkov. Boli rozdelení do dvoch družstiev:
  Družstvo I. stupňa v zložení Natália Vagaská (5.B), Adam Ivančák, Roman Chovan, Matúš Brezáni a Simona Lorencová (všetci zo 4.C) sa umiestnilo na 2. mieste.
  Družstvo II. stupňa v zložení Samuel Chovan (7.B), Adela Švecová (8.A), Terézia Mačušová (9.B), Natália Lišivková a Diana Škrovánková (obe zo 7.A) sa umiestnilo na 3. mieste.
  Gratulujeme!

  Okresné kolo Územnej súťaže družstiev mladých zdravotníkov - Obrázok 1
  Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.

 • MŠ - Mestská športová olympiáda materských škôl 2019

  Dňa 11.06.2019 sa v priestoroch našej ZŠ s MŠ Pod Vinbargom v Bardejove konala VI. mestská športová olympiáda materských škôl mesta Bardejov pod záštitou primátora mesta MUDr. Borisa Hanuščaka. Organizátorom olympiády bola MŠ Zvedavé slniečka z Bardejovskej Novej Vsi v spolupráci so ZŠ s MŠ Podvinbargáčik a ZŠ s MŠ Pod Papierňou – Margarétka. (pre pokračovanie článku kliknite na VIAC)

  MŠ - Mestská športová olympiáda materských škôl 2019 - Obrázok 1
  Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.


 • Medzinárodný deň detí 2019 - Obrázok 1
  Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.

 • ŠKD - Sokoliari zo Štiavnických Baní

  V pondelok 10.6.2019 o 14.00 hod. sme pre deti, ktoré navštevujú Školský klub pri ZŠ s MŠ Pod Vinbargom, pripravili zaujímavé popoludnie. Pozvali sme k nám opäť sokoliarov zo ZŠ s MŠ Maximiliána Hella zo Štiavnických Baní. Sokoliarstvu sa v ich škole venujú žiaci už 10 rokov. Je pre nich povinným predmetom. Naše deti sokoliarov už netrpezlivo očakávali. Sokoliari, pán učiteľ Ing. Engler so žiačkami 9. roč. ich školy, prišli v predstihu, aby si dravce mohli pripraviť na ich zaujímavé a pre mnohé deti netradičné vystúpenie. Počasie sa vydarilo, bol krásny, už skoro letný deň. (pre pokračovanie článku kliknite na VIAC)

  ŠKD - Sokoliari zo Štiavnických Baní - Obrázok 1
  Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.

 • ŠKD - Májové tvorenie v ŠKD

  Mesiac máj je už pár dní za nami. Ubehol veľmi rýchlo. Ani v tomto mesiaci deti nezaháľali. Máj bol bohatý na udalosti, ktoré sme detskými rúčkami pretvárali do zaujímavých podôb. Vyrábali sme darčeky pre mamičky, 3D kvietkami sme si spestrili výzdobu našej chodby. Využívali sme pri činnosti odpadový materiál (plastové fľaše) a otláčali sme nimi kvety. Maľovali sme lienky na prírodniny a tiež sme ich vyrábali z farebného papiera. Z použitých plastových pohárov sme vyrábali hračku HOP–SKOK. Skrátka deti maľovali, strihali, lepili, tvorili, využívali odpadový, ale aj prírodný materiál. Posúďte sami. Tu sú ich práce.

  L.M.

  ŠKD - Májové tvorenie v ŠKD - Obrázok 1
  Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.

strana:

Novinky

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou
  Pod Vinbargom 1, 08569, Bardejov
 • sekretariát ZŠ - 0911 874 461
  jedáleň - 0911 530 166
  materská škola - 0911 544 004

Fotogaléria - staré albumy