• Aktivity 1.-4. ročníka

• Jabĺčkový deň 2023

• 03.11.2023 08:26
          • Aj tento školský rok si žiaci prvého a druhého ročníka pripomenuli medzinárodný deň jablka, ktorý pripadá na 21. október. Tento deň si spríjemnili ochutnávkou jabĺk, koláčov a džúsov. Samozrejme sme si aj povedali, aké dôležité je jesť toto vzácne ovocie.

• Plavecký kurz 4.A, 4.B, 4.C (2023)

• 24.10.2023 09:14
          • V dňoch od 6.10. do 19.10.2023 sa žiaci 4. A,B,C triedy zúčastnili plaveckého kurzu na plavárni ZŠ Vinbarg. Žiaci si počas celého týždňa zlepšovali svoje plavecké zručnosti v plaveckých štýloch kraul a prsia. Každý sa snažil a robil pokroky vlastným tempom. Najväčšiu radosť mali z pobytu vo vode, čo bolo vidieť aj na ich tvárach. Žiaci pristupovali k tréningu veľmi svedomito a usilovne.

Veľké poďakovanie patrí inštruktorom Mgr. Z. Slezákovej a Mgr. J. Krochtovi.
            Tešíme sa na pokračovanie kurzu.