• Iné

• 29.04.2019 11:03
          • Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou, Pod Vinbargom 1 v Bardejove a vedúca školskej jedálne oznamujú rodičom žiakov, že od februára 2019 bude možné uhradiť stravné za nasledujúci mesiac prostredníctvom internet bankingu, alebo priamo vkladom na účet. Platbu za stravu (desiata, obed) je potrebné realizovať mesačne (tzn. v marci za apríl, v apríli za máj, v máji za jún) vždy do 20. dňa v mesiaci na účet v Prima banke:

č.ú.: 363 867 6003/5600,

IBAN SK 44 5600 0000 00363 867 6003.

Pre podrobnosti (prihlasovanie, odhlasovanie, výška stravného atď.) kliknite na VIAC.

• Bývalí zamestnanci ZŠ s MŠ Pod Vinbargom v Bardejove opäť vo svojej škole :)

• 13.12.2018 08:32
          • Vyspelosť spoločnosti môžeme merať rôznymi kritériami – napríklad aj tým, ako sa správa k starším ľuďom,  k tým, ktorí toho urobili veľa, ale vládzu už menej. Úcta k šedinám patrila a stále patrí k základným pilierom hodnotového rebríčka v prostredí, v ktorom žijeme. K tomu sa snažíme viesť aj našich žiakov na ZŠ s MŠ Pod Vinbargom v Bardejove. (pre pokračovanie článku kliknite na VIAC)

• Október na ZŠ s MŠ Pod Vinbargom v znamení ochrany zvierat

• 26.11.2018 13:16
          • 4. október je vyhlásený ako Svetový deň zvierat. Do tejto celosvetovej iniciatívy sa zapojila aj naša škola. Celý mesiac október sa niesol v znamení ochrany zvierat, vzťahu človeka a zvieraťa. V mesiaci október bežali na našej škole mnohé aktivity súvisiace práve s tematikou zvierat a ich ochrany. Prinášame Vám vyhodnotenie týchto súťaží (kliknite na VIAC).

• Návšteva krajského súdu v Prešove

• 13.11.2018 08:33
          • Dňa 25.10.2018 sme sa vďaka Komunitnej nadácii Bardejov zúčastnili Dňa otvorených dverí na Krajskom súde v Prešove.
            Ešte pred samotným začatím prehliadky sme všetci museli prejsť cez detektor kvôli bezpečnosti a všetkým nám prehľadali ruksaky a tašky. Po bezpečnostnej prehliadke nás všetkých pustili na prvý bod programu, ktorým bola simulácia súdneho procesu. Zaviedli nás do siene, kde sa odohrávajú súdne procesy trestných činov, čiže trestné právo. (pre pokračovanie článku kliknite na VIAC)

• Testovanie 5 - 2018

• 05.11.2018 09:22
          • Vážení rodičia, oznamujeme vám, že dňa 21.11.2018 sa uskutoční celoslovenské testovanie žiakov 5. ročníka T5 - 2018. Bližšie informácie nájdete v tomto odkaze.