• Iné

• Okresné kolo Územnej súťaže družstiev mladých zdravotníkov

• 19.06.2019 11:02
          • Dňa 12.6.2019 sa naši žiaci zúčastnili Územnej súťaže družstiev mladých zdravotníkov. Boli rozdelení do dvoch družstiev:
            Družstvo I. stupňa v zložení Natália Vagaská (5.B), Adam Ivančák, Roman Chovan, Matúš Brezáni a Simona Lorencová (všetci zo 4.C) sa umiestnilo na 2. mieste.
            Družstvo II. stupňa v zložení Samuel Chovan (7.B), Adela Švecová (8.A), Terézia Mačušová (9.B), Natália Lišivková a Diana Škrovánková (obe zo 7.A) sa umiestnilo na 3. mieste.
            Gratulujeme!

• Elektronická dochádzka a stravovací systém

• 07.06.2019 13:06
          • Vedenie školy vám oznamuje, že počínajúc 17.6.2019 nabiehame na elektronický systém dochádzky a s ním súvisiaci elektronický systém stravovania. Pre viac informácií kliknite na VIAC.
          • Andrej Savčák – víťaz 1. kola súťaže „Nech sa páči, vodovodná“

• 03.06.2019 09:04
          • Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a. s., a Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a. s., vyhlásili súťaž so zaujímavým názvom „NECH SA PÁČI, VODOVODNÁ“. Kampaň je zameraná na deti a ich zdravý životný štýl, ku ktorému patrí konzumácia kvalitnej pitnej vody z vodovodu, namiesto nezdravých sladených nápojov. Kvalitná, čistá voda z vodovodu je dostupná v každej domácnosti. Voda je základom akejkoľvek formy života. Je veľmi vzácna pre organizmus človeka. Súťaž je podporovaná mediálnou kampaňou vo vybraných médiách. (pre pokračovanie článku kliknite na VIAC)

• 5.A a 5.C na výlete

• 30.05.2019 09:23
          • Dňa 28.05.2019 (utorok) sme sa vybrali na dlho očakávaný triedny výlet. Zo zamračeného Horného Šariša (Bardejov a okolie) sme sa vybrali cez upršaný Šariš (Prešov a okolie), cez upršaný Abov (Košice a okolie), kde nás zdržala autohavária 3 áut, do „podmrakového“ Gemera (Rožňava a okolie). Človek nevie ovplyvniť počasie, takže sme ho neriešili. Ovplyvniť sa však dá dobrá nálada počas výletu, a tú sme si parádne užili. Navštívili sme jedinečnú Ochtínsku aragonitovú jaskyňu a turisticky vyhľadávaný Betliar. Cestou späť sme si dopriali osobné voľno v košickom obchodnom centre Optima. Spokojní sme sa večer vracali domov. Nad nami visela blížiaca sa búrka, ktorá o pár minút vytopila Prešov i okolie. Tešíme sa opäť o rok na triedny školský výlet. Ďakujeme triednym učiteľom (p. uč. Šoltés a p. uč. Bobaliková) za trpezlivosť a pánovi šoférovi Hlivjakovi za bezpečnú jazdu.

žiaci 5.A a 5.C