• Anglický jazyk

• Predajná výstava vydavateľstva USBORNE

• 17.02.2023 11:32
          • Radi by sme vás informovali, že dňa 20. a 21.februára 2023 v čase od 8.00 do 15.00 hod. sa na našej škole predstaví jedno z najznámejších britských vydavateľstiev USBORNE so svojimi jedinečnými knihami priamo z Anglicka. Predajná výstava bude v učebni ANJ na prízemí - učebňa p.uč Vagaskej. Ceny kníh sú od 8 € do 13,50 €. Za výťažok z predaja škola dostane  knihy od tohto vydavateľstva úplne zdarma. Vopred Vám ďakujeme, že zakúpením kníh prispejete k rozšíreniu knižného fondu našej anglickej knižnice.

Knižnú ponuku vydavateľstva si môžete pozrieť tu:

Facebooková stránka:

• Okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku (19.01.2023)

• 30.01.2023 08:10
          • Táto súťaž má svoju 33-ročnú tradíciu. Do akcie sa zapojilo spolu 28 žiakov, víťazov jednotlivých školských kôl z celého okresu Bardejov. Ako tradične, súťažilo sa v 2 kategóriách.

Kategória 1A (žiaci 5. – 7. ročníka):
            spomedzi 13 žiakov sa náš žiak Peter Klimek (7. A) umiestnil na 6. mieste.

Kategória 1B (žiaci 8. a 9. ročníka):
            spomedzi 15 žiakov sa naša žiačka Natália Vagská (9. B) umiestnila na 3. mieste.

Obom žiakom gratulujeme a ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy na okresnej úrovni. V ďalšom osobnom i študentskom živote prajeme všetko dobré!
            Mgr. Šoltés Ján
            predseda OK O ANJ

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.
          • Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku (29.11.2022)

• 01.12.2022 12:33

• V utorok 29. novembra 2022 sa uskutočnilo Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku. Táto súťaž má svoju 33-ročnú tradíciu. Presne 33 žiakov sa do olympiády zapojilo smiley. Ako to nakoniec dopadlo v tejto silnej konkurencii, ktorá kvalite súťaže len prospieva?

V kategórii 1A (žiaci 5. – 7. ročníka) súťažilo 13 žiakov:
            • 1. miesto: Peter Klimek (7. A)
            • 2. miesto: Oliver Žula (7. A)
            • 3. miesto: Gregor Harbaľ (7. A)
            V kategórii 1A získala špeciálnu cenu poroty žiačka Sarah Mlynaričová zo 7. C triedy.

V kategórii 1B (žiaci 8. a 9. ročníka) súťažilo 20 žiakov:
            • 1. miesto: Natália Vagaská (9. B)
            • 2. miesto: Lenka Tarnovská (8. C)
            • 3. miesto: Jakub Dunčák (9. A)

Ďakujeme všetkým žiakom za účasť. Všetko v živote je skúsenosť, ktorá žiakov určite urobí múdrejšími ľuďmi. Víťazom blahoželáme! Peter Klimek a Natália Vagaská  budú našu školu reprezentovať na Okresnom kole Olympiády z anglického jazyka, ktoré sa uskutoční 19. januára 2023. Súťaž sa bude konať prezenčne na pôde našej školy. Všetci im budeme držať prsty, aby našu školu, ale najmä samých seba reprezentovali úspešne.
            Mgr. Ján Šoltés
            za všetkých učiteľov ANJ

• Expert Geniality Show 2022

• 30.11.2022 11:00