• Anglický jazyk

• Okresné kolo Olympiády z anglického jazyka 2019-2020

• 20.01.2020 09:01
          • Dňa 15. 01. 2020 sa na pôde ZŠ s MŠ Pod Vinbargom v Bardejove konal v poradí už 30. ročník Okresného kola Olympiády z anglického jazyka. Vo výchovno-vzdelávacom procese má táto olympiáda už tradične svoje pevné miesto, počas svojej 30-ročnej existencie priniesla množstvo talentovaných jednotlivcov na okresnej, krajskej i celoštátnej úrovni. Olympiádu otvorili krátkym príhovorom Mgr. Milena Kravcová, riaditeľka ZŠ s MŠ Pod Vinbargom v Bardejove a Mgr. Ján Šoltés, predseda Okresnej komisie Olympiády z anglického jazyka. Z Oddelenia školstva a telesnej kultúry pri Mestskom úrade v Bardejove sa súťaže zúčastnil aj Ing. Peter Mydlo. Na súťaži sa stretlo 18 žiakov z 10 základných škôl mesta i okresu Bardejov.
            (pre pokračovanie článku kliknite na VIAC)

• Vianočná výstava anglických kníh vydavateľstva USBORNE publishing

• 07.01.2020 16:50
          • Vianočná výstava anglických kníh vydavateľstva USBORNE publishing mala veľký úspech. Žiaci si kúpili tak veľa kníh (1027 €), že do našej knižnice pribudli ďalšie nové knihy v celkovej hodnote 308 € úplne zadarmo. Ďakujeme žiakom a rodičom, že ich zakúpením podporili vytvorenie dlhodobo plánovanej knižnice anglických kníh.

• Olympiáda z anglického jazyka - školské kolo 22.11.2019

• 05.12.2019 11:17
          • Dňa 22.11.2019 na našej škole prebehlo školské kolo olympiády z anglického jazyka. Výsledky sú následovné:

Kategória 1A (žiaci 5. – 7. ročníka):

1. miesto: HUDÁKOVÁ Lívia  (7.D)
            2. miesto: POPJAK Richard (7.B)
            3. miesto: BALAŠČÁK Emanuel (7.B)

Kategória 1A (žiaci 8. a 9. ročníka):

1. miesto: LADOMERSKÁ Aneta (9.A)
            2. miesto: BIATH Eduard (9.A)
            3. miesto: MAJERNÍKOVÁ Miriam (8.B)

Všetkým zúčastneným žiakom ďakujeme za účasť a víťazom blahoželáme. Lívia Hudáková a Aneta Ladomerská budú našu školu reprezentovať na Okresnom kole Olympiády z anglického jazyka, ktoré sa uskutoční 15. januára 2020 na pôde našej ZŠ s MŠ Pod Vinbargom.

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.[nomore]