• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Karneval 2023 (3. odd.)

• 09.02.2023 11:42
          • Dňa 3.2.2023 sa z našej triedy v ŠKD ozýval šťastný smiech detí a veselá hudba. Obdobie zábavy a radosti, to sú Fašiangy, preto nesmel karneval chýbať ani u nás. Deti si dali záležať na výbere masiek. Každá maska bola zaujímavá a jedinečná. Všetci sa veselo šantili, spievali, tancovali, ale aj hodovali.

Tešíme sa, aké masky uvidíme o rok.
            vych. Nicáková

• ŠKD - Januárové aktivity (3. odd.)

• 09.02.2023 11:26
          • Keďže bola zima v januári na sneh skúpa, tak sme si snehuliakov vyrobili z papiera. Nechýbali vtáčiky v zime, či veselí, farební klauni, ktorými sme si vyzdobili triedu pred blížiacim sa karnevalom. Deti sa veľmi tešili z hotových výtvorov.
            vych. Nicáková

• ŠKD - Karneval 2023 (5. odd.)

• 09.02.2023 11:20
          • Tak ako každý rok patrí jedeň deň z fašiangových dní karnevalu, tak ani v našom ŠKD to nebolo ináč. Deti sa celé týždne na karneval tešili a svedomito si pripravovali masky.
            ŠKD sa zrazu premenilo na jedno krásne rozprávkové kráľovstvo, kde vystupovali princezné, bosorky, čarodejnice, lienky a samozrejme nechýbal ani Harry Potter... Zabávali sme sa, tancovali a súťažili. Najviac sa páčil balónový tanček vo dvojici. Všetky masky boli nádherné, tak sme odmenili všetkých sladkosťami. Na záver som poďakovala všetkým deťom za skvelé masky a super zábavu. Taktiež chcem poďakovať aj uč. Z. Arendáčovej za pomoc pri výzdobe triedy a skvelú zábavu.
            5. odd. - J. Marcinovová

Fotoalbum sa otvorí po klliknutí na obrázok.
          • ŠKD - Karneval 2023 (6. odd.)

• 09.02.2023 11:20
          • Karneval - synonymum skvelej zábavy, masiek, tanca a súťaží, smiechu a spevu, taký bol náš karneval v školskom klube. Deti sa predviedli v nápaditých maskách a aj ako skvelí tanečníci, speváci a zabávači, domov sa nikomu nechcelo.
            S. Kšonžeková

• ŠKD - Karneval 2023 (1. odd.)

• 03.02.2023 13:26
          • Fašiangy, Turíce, Veľká noc príde...

Aj takto môžeme povedať, že sa začína fašiangové obdobie plné tanca, zábavy, hudby, smiechu a hier. Aj my, deti 1. odd. Školského klubu, sme si v deň polročného vysvedčenia, 31. januára popoludní, zorganizovali Karnevalové popoludnie. Verte, masiek bolo neúrekom. Princezné, kráľovné, Thor, myška, krabica, kostra, netopier, kovboj, lev, legová múmia, nočná kráľovná, indiánka... bolo na koho pozerať. Rodičia detí sa ozaj snažili, za čo im patrí moje poďakovanie. Každé dieťa malo masku. Atmosféru umocňovala výzdoba, ktorú sme si pripravovali týždeň pred samotným karnevalom. Deti si zatancovali, zasúťažili, vyšantili sa a za svoju snahu pri hrách boli odmenení sladkosťou a vecnou cenou, za čo patrí veľké poďakovanie vedeniu školy. Ďakujem aj rodičom, že deťom pribalili do tašiek pohostenie, ktoré v prestávkach dobre padlo každému po tanci a súťažiach. Už teraz sa tešíme na karneval v budúcom školskom roku a pevne veríme, že ho prežijeme spoločne všetci v priestoroch školskej jedálne.
            L.M.