• Usmernenia ohľadom COVID-19

• Testovanie 17.4.2021

• 16.04.2021 09:19
          • Vážení rodičia,

Mesto Bardejov zriadilo na 3 školách mobilné odberné miesta, aby urýchlilo testovanie našich žiakov a ich rodinných príslušníkov a to:

• pre žiakov 8. a 9. ročníka našej základnej školy a Základnej školy Vinbarg (Ag test)
            • pre rodičov a ich rodinných príslušníkov žiakov ZŠ s MŠ Pod Vinbargom a ZŠ Vinbarg (ktorí majú záujem o antigénový test)
            • pre všetkých zamestnancov a ich rodinných príslušníkov ZŠ s MŠ Pod Vinbargom a ZŠ Vinbarg

Testovanie sa uskutoční v sobotu 17. apríla 2021 do 19:30 - hlavný vchod do školy ZŠ s MŠ Pod Vinbargom 1 v Bardejove.

Na testovanie sa môžete prihlásiť online prostredníctvom priloženého linku:

ZŠ s MŠ Pod Vinbargom 1 smiley

ZŠ na Komenského ulici

ZŠ Wolkerova

• Rúška na školách od pondelka 19.4.2021

• 15.04.2021 19:30
          • Podľa novej vyhlášky ÚVZ SR môžu mať od pondelka 19. apríla v interiéri rúško:
            🔹 žiaci v škole alebo v školskom zariadení,
            🔹 pedagogickí zamestnanci a odborní zamestnanci v rámci výchovno-vzdelávacieho procesu,
            🔹 osoby pri výkone športu na interiérových aj exteriérových športoviskách.
            Viac informácií 🌐 https://lnk.sk/moq8
            [nomore]
          • Otvorenie troch MOM v sobotu 17.4.2021

• 13.04.2021 19:55
          • Vážení rodičia,

mesto Bardejov vychádza v ústrety žiakom 8. a 9. ročníka a ich rodičom v snahe zabezpečiť bezproblémový nástup žiakov do školy otvorením troch MOM v sobotu 17. apríla 2021:

ZŠ na Komenského ulici

ZŠ Wolkerova

ZŠ s MŠ Pod Vinbargom 1

s možnosťou rezervácie.

Podmienkou návratu žiakov do školy je negatívny antigénový test, PCR test alebo prekonanie ochorenia na Covid-19 nie staršie ako 3 mesiace nielen žiaka, ale aj minimálne 1 zákonného zástupcu.

Ďakujeme Vám, že chápete, aké dôležité sú tieto podmienky nielen pre nástup Vašich detí k prezenčnému vzdelávaniu, ale aj pre ochranu zdravia Vašich detí a ich spolužiakov.

Ďakujeme Vám za spoluprácu a pozitívny prístup.

Mgr. Milena Kravcová