• Usmernenia ohľadom COVID-19

• Návrat žiakov druhého stupňa do školy od pondelka 26.4.2021

• 24.04.2021 14:46
          • Aké sú podmienky návratu na plnenie povinnej školskej dochádzky prezenčnou formou?
            NEGATÍVNY ANTIGÉNOVÝ TEST ŽIAKA
            Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti a negatívnom výsledku testu 8a) v EduPage

Aký vchod do školy použijem v pondelok?
            • 5.,7. a 8.ročník vstup č. 2 (od Lidlu)
            • 6. a 9.ročník hlavný vchod do školy

Ako sa bude učiť?
            V pondelok budú mať žiaci 5. - 9. ročníka prvú hodinu triednickú.
             Od utorka sa učí podľa rozvrhu, ktorý žiaci dostali prostredníctvom Edupage.
             Počas týždňa bude 3x triednická hodina.

Na čo treba myslieť?
            Do školy môže žiak nastúpiť, ak rodič odošle čestné vyhlásenie s negatívnym výsledkom testu vždy najneskôr v nedeľu do 20:00h triednemu učiteľovi.
            Žiak nemá zvýšenú teplotu nad 37stupňov Celzia a žiadne respiračné ochorenie.
            V budove školy nosia všetci rúško.
            Pravidelne si umývame ruky a dezinfikujeme si ich.
            Dodržiavame odstup.
            Žiaci počas prestávok opúšťajú triedu len na WC, v školskej jedálni dodržujú odstup.
            Po skončení vyučovania odchádzajú domov a nezdržiavajú sa v priestoroch budovy či areálu.

Ďakujeme, že spoločne chránime zdravie detí i zamestnancov školy.

Ďakujeme za Váš nekonfliktný postoj k nástupu Vašich detí do školy.

Ďakujeme, že Vaše deti potrebujú školu a svojich spolužiakov a umožnite im návrat do školy.
          • Poďakovanie rodičom

• 18.04.2021 19:14
          • Vážení rodičia!

Ďakujeme Vám, že budete posielať do školy aj naďalej len zdravé deti.

Pre otvorenie dokumentu kliknite na obrázok.[nomore]
          • Pozývame...

• 17.04.2021 08:53
          • Vážení rodičia, žiaci škôl a široká verejnosť,

tento usmiaty tím na odbernom mieste ZŠ s MŠ Pod Vinbargom čaká na Vás, ktorí potrebujete antigénový test do práce, školy alebo pre vlastnú potrebu. Príďte, ešte stále máme voľné miesta.

Zároveň ďakujeme primátorovi mesta MUDr. Borisovi Hanuščakovi a Mgr. Renému Semanišinovi za otvorenie MOM na našej škole a tak umožniť komfort pre našich žiakov a rodičov.
            ĎAKUJEME.