• Usmernenia ohľadom COVID-19

• 29.11.2021 17:36

• Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

• 31.10.2021 13:23
          • Vážení rodičia,
            3. novembra 2021 bude zriaďovateľ Mesto Bardejov distribuovať AG samotesty pre žiakov škôl. V dňoch 4.-5.11.2021 si môžete vyzdvihnúť tieto testy na vrátnici školy od 7.00 - 16:00h. Prosíme Vás, aby ste si vyzdvihli tieto testy v určených dňoch a začali používať vždy nedeľu večer a vo štvrtok ráno pred vyučovaním.
            Ďakujeme Vám, že seriózne a zodpovedne pristupujete k testovaniu Vašich detí, a tak eliminujete šírenie Covid-19.
            Mgr. Milena Kravcová, riaditeľka

• 25.10.2021 12:53
          • Riaditeľstvo školy po konzultácii so zriaďovateľom Mestom Bardejov a RÚVZ v Bardejove v dôsledku zhoršujúcej sa epidemiologickej situácii na našej škole rozhodlo, že II. stupeň školy prechádza

26. a 27. októbra 2021

na dištančné vzdelávanie prostredníctvom Cisco Webex Meeting, a to podľa platného rozvrhu hodín pre II. stupeň našej školy. Žiaci automaticky budú odhlásení z obedov v ŠJ.
            Záleží nám na zdraví Vašich detí a našich žiakov, preto veríme, že sa situácia upokojí a všetci sa opäť budeme môcť vrátiť na prezenčné vzdelávanie v škole. Dbajte o to, aby sa deti zbytočné nestretávali a dodržiavali vo zvýšenej miere protipandemické opatrenia.
            Ďakujeme za porozumenie.
            Mgr. Milena Kravcová, riaditeľka
          • Rozhodnutie

• 18.10.2021 12:01
          • Rozhodnutie z dielne ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu.

Pre zväčšenie/otvorenie/stiahnutie kliknite na obrázok.