• Biológia

• Úspech na obvodovom kole Biologickej olympiády

• 13.02.2020 12:06
          • Dňa 10.2.2020 sa uskutočnilo obvodové kolo 54. ročníka biologickej olympiády, kategórie C - Teoreticko–praktickej a projektovej časti. Tejto súťaže sa zúčastnili žiačky 9.B triedy, Klaudia Haromová a Hana Harbaľová. Súťaž pozostávala z riešenia praktickej laboratórnej úlohy a vedomostného testu z oblasti botaniky, zoológie a znalostí ľudského tela. S náročnými úlohami si poradili nasledovne. Žiačka Klaudia Haromová sa umiestnila na 11. mieste a Hana Harbaľová sa umiestnila na 1. mieste a postúpila na krajské kolo súťaže, ktoré sa uskutoční 26.3.2020 v Prešove. Srdečne blahoželáme a držíme palce!

Mgr. Alena Malegová

• Miriam Majerníková vyhrala Okresné kolo Biologickej olympiády

• 30.04.2019 09:27
          • Dňa 25. apríla 2019 sa v priestoroch ZŠ Wolkerova v Bardejove uskutočnilo Okresné kolo Biologickej olympiády. Dobrou správou pre ZŠ s MŠ Pod Vinbargom je, že víťazkou tejto súťaže vo svojej kategórii sa stala naša žiačka Miriam Majerníková zo 7.B triedy. Ako ukazuje výsledková listina, v silnej konkurencii zvíťazila s náskokom troch bodov pred druhým umiestneným žiakom. Našu školu reprezentovala aj Miriam Chovancová, tak isto zo 7.B triedy, ktorá sa umiestnila na konečnom 12. mieste. Obidvom žiačkam ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy, víťazke Miriam srdečne blahoželáme. Budeme jej držať prsty na Krajskom kole Biologickej olympiády, ktoré sa uskutoční v Prešove.

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.
          • Okresné kolo Biologickej olympiády

• 27.02.2017 12:00
          • Dňa 16.02.2017 sa v priestoroch ZŠ Krpelca v Bardejove konalo okresné kolo Biologickej olympiády. Našu školu reprezentovali Michal ČOPÁK (9.A) a Samuel LIPKA (8.A). Michal ČOPÁK sa umiestnil na 2. mieste (postupuje na krajské kolo) a Samuel LIPKA na 5. mieste. Obom gratulujeme.