• Biológia

• Okresné kolo Biologickej olympiády v kategórii E – botanika, zoológia a geológia

• 12.05.2023 11:19
          • Dňa 13.4.2023 sa konalo okresné kolo biologickej olympiády v kategórii E – botanika, zoológia a geológia. Našu školu reprezentovali žiaci 7. ročníka.

Prvé miesto v oblasti botaniky získala žiačka Katarína Mikulová zo 7.A triedy. Postupuje na krajské kolo súťaže, ktoré sa uskutoční dňa 16.5.2023 v Prešove.

Ďalší žiaci, ktorí reprezentovali našu školu a boli úspešnými riešiteľmi:
            Ivana Mlynárová – botanika
            Boris Hlávka – zoológia
            Peter Klimek – zoológia

Všetkým srdečne blahoželáme!

• Botanikiáda 2022

• 30.05.2022 12:18
          • Po školskom kole "Botanikiády" prebiehala dňa 25.5.2022 regionálna súťaž s týmto názvom, a to v krásnom prostredí botanickej záhrady v Košiciach. Našu školu reprezentovala a bola aj úspešnou riešiteľkou žiačka 5.A triedy - Sára Soroková. Gratulujeme!

• Krajské kolo Biologickej olympiády

• 27.05.2022 11:32
          • 17. mája 2022 sa v Prešove prezenčnou formou uskutočnilo krajské kolo Biologickej olympiády. Veľkú pochvalu si zaslúži úspech šiestačky Kataríny Mikulovej, ktorá v náročnom vedomostnom súboji s rovesníkmi i staršími spolužiakmi z vyšších ročníkov obsadila 4. miesto, a zároveň získala titul úspešný riešiteľ.

Všetkým žiakom, ktorí sa zapojili tejto súťaže, ďakujeme za ochotu reprezentovať ZŠ s MŠ Pod Vinbargom a želáme ešte mnoho takýchto úspechov.

• Okresné kolo Biologickej olympiády

• 27.05.2022 12:08
          • Dňa 31. 3. 2022 sa online formou uskutočnilo okresné kolo Biologickej olympiády. Žiaci základných škôl súťažili v dvoch zložkách kategórie E - botanika a zoológia, ktoré boli zamerané na informácie o rastlinách a živočíchoch v okolí ľudských sídel.

Súťaže sa zúčastnili štyria žiaci (6. a 7. ročníka) našej školy, ktorým systematická príprava a záujem o prírodu priniesli tieto úspechy:
            Na okresnom kole v kategórii E – botanika získala žiačka Katarína Mikulová (6. roč.) obdivuhodné 1. miesto a druhá účastníčka tejto kategórie, Simona Renčková (6. roč.), obsadila 3. miesto.

Na okresnom kole v kategórii E – zoológia reprezentovali našu školu Peter Klimek (6. roč), ktorý obsadil 3. miesto, a Jaroslava Jurčová (7. roč.) bola hodnotená ako úspešná riešiteľka.

• Náš žiak na obrazovke TV Markíza :)

• 07.09.2021 10:00
          • Ako sme sľúbili, prichádzame s príspevkom nášho žiaka Olivera, ktorý predstavil svoju výzvu na televíznych obrazovkách. Veríme, že sa do ušľachtilej výzvy tohto iniciatívneho žiaka zapojíte aj vy. Pridajme sa k spoločnému dobru pre našu planétu a nás všetkých. Viac sa už dozviete po spustení tohto videa.

[nomore]