• Telesná a športová výchova

• Turnaj v streetbasketbale 3x3 - okresné kolo 2022

• 30.11.2022 13:29
          • Dňa 30.11.2022 sa konal turnaj v streetbasketbale 3x3. Náš tím v zložení Adrián Adamišin, Jakub Billý, Sebastián Filipovič a Patrik Mihaľ získal sme 3. miesto. Gratulujeme.

Pre zväčšenie klliknite na obrázok.
          • Turnaj v prehadzovanej - okresné kolo 2022

• 30.11.2022 13:26
          • Dňa 25.11.2022 sa uskutočnilo okresné kolo turnaja v prehadzovanej. Náš tím v zložení Henrich Grich, Dávid Basár, Tadeáš Semhric, Daniel Mézeš, Simona Šoltisová, Natália Kotuľáková, Sára Stachová a Adela Belejčáková obsadil 3. miesto. Gratulujeme!

Fotoalbum sa otvorí po klliknutí na obrázok.
          • Cezpoľný beh, Malcov - 14.10.2022

• 17.10.2022 11:20
          • Dňa 14.10.2022 sa v Malcove konala súťaž v cezpoľnom behu. Naši starší žiaci sa umiestnili následovne:
            1. miesto - Sára Čechová
            5. miesto - Karin Želinská
            2. miesto - Oliver Kotvan
            1. miesto družstvá - Karin Želinská, Sára Čechová

Gratulujeme!

• Lyžiarsky kurz - Regetovka 2022

• 22.04.2022 08:45
          • 51 žiakov 8. ročníka ZŠ s MŠ Pod Vinbargom v Bardejove absolvovalo lyžiarsky kurz od 7.2.2022 -  11.2.2022 na lyžiarskych svahoch v Regetovke.

Lyžiarsky kurz prebiehal v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. Cieľom kurzu bolo získať pre tento zimný šport čo najviac žiakov, vzbudiť záujem o lyžovanie, zalyžovať si, zabaviť sa, stráviť týždeň v horách, vštiepiť žiakom správne návyky a motorické zručnosti, na ktoré sa dá v ďalšom zdokonaľovaní nadviazať. Začiatočníci si osvojili základné lyžiarske zručnosti a vedomosti na úrovni bezpečného pohybu na lyžiach v nenáročnom teréne a pokročilí lyžiari sa zdokonaľovali v lyžiarskej technike so zvládaním základov carvingového lyžovania. Teoretické vedomosti boli zamerané na pravidlá správania sa na zjazdovkách, pravidlá jazdy na vleku, pravidlá správania sa pri stretnutí so snežným vozidlom a na označenie zjazdoviek a tratí.

Inštruktori kurzu Mgr. J. Krochta, Ing. Bc. K. Čepigová, Mgr. E. Gajdár, PaedDr. J. Senaj, Mgr. T. Ivan a Mgr. Z. Slezáková sa podieľali na bezproblémovom priebehu akcie a svojimi teoretickými poznatkami a praktickými skúsenosťami prispeli k splneniu samotného cieľa kurzu. Rodičia žiakov môžu byť naozaj pyšní na „už lyžiarov“, ktorí môžu byť pre svojich rodičov budúcu zimnú sezónu dobrými inštruktormi lyžovania.

Lyžiarsky kurz bol organizovaný formou dennej dochádzky na svah v stredisku Regetovka a financovaný z príspevku 150€ na žiaka.

Video:

[nomore]

• Pomôžte našej škole získať O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha

• 25.10.2020 11:44
          • Vážení rodičia, milí žiaci!

Naša škola je zapojená do celoslovenskej súťaže, v ktorej má šancu získať O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha na svojej pôde, a to na jeden školský rok zadarmo. Preto vás vyzývame, urobte dobrú vec a hlasujte za našu školu na stránke www.akademia.o2.sk. Čím viac sa nás zapojí a čím viac hlasov získame, tým väčšiu šancu má naša škola.

Opakujem oznam

Pomôžte našej škole získať O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha a hlasujte každý deň na stránke www.akademia.o2.sk. V mene žiakov našej školy vám ďakujeme.

Odkaz na hlasovanie priamo pre našu školu: https://www.akademia.o2.sk/hlasovanie/7177