• Aktivity 1.-4. ročníka

• Jabĺčkový deň 2023

• 03.11.2023 08:26
          • Aj tento školský rok si žiaci prvého a druhého ročníka pripomenuli medzinárodný deň jablka, ktorý pripadá na 21. október. Tento deň si spríjemnili ochutnávkou jabĺk, koláčov a džúsov. Samozrejme sme si aj povedali, aké dôležité je jesť toto vzácne ovocie.

• Plavecký kurz 4.A, 4.B, 4.C (2023)

• 24.10.2023 09:14
          • V dňoch od 6.10. do 19.10.2023 sa žiaci 4. A,B,C triedy zúčastnili plaveckého kurzu na plavárni ZŠ Vinbarg. Žiaci si počas celého týždňa zlepšovali svoje plavecké zručnosti v plaveckých štýloch kraul a prsia. Každý sa snažil a robil pokroky vlastným tempom. Najväčšiu radosť mali z pobytu vo vode, čo bolo vidieť aj na ich tvárach. Žiaci pristupovali k tréningu veľmi svedomito a usilovne.

Veľké poďakovanie patrí inštruktorom Mgr. Z. Slezákovej a Mgr. J. Krochtovi.
            Tešíme sa na pokračovanie kurzu.

• Sme čitateľmi knižnice

• 02.10.2023 14:19
          • V septembri sa prváci zúčastnili slávnostného zápisu za čitateľa knižnice. Príjemné podujatie každoročne organizuje Okresná knižnica Dávida Gutgesela. Pracovníčky knižnice pre nich pripravili zaujímavý program, žiaci sa dozvedeli, aké služby knižnica poskytuje, aj informácie o knižnom fonde. V závere si prevzali preukaz a medailu čitateľa.

Veríme, že si naši prváčikovia budú vypožičiavať knihy s pravidelnosťou a svet detských kníh im bude prinášať iba radosť.