• Aktivity 1.-4. ročníka

• 22. apríl - Deň Zeme (2.A)

• 14.04.2021 10:53
          • 22. apríl je venovaný našej planéte Zem. V tento deň si pripomíname najmä ekologický dopad ľudskej činnosti na našu Zem, oceány či moria. A preto si nielen v tento deň, ale aj po celý rok, denne pripomínajme, ako môžeme ochrániť našu Zem, ako jej môžeme pomôcť a neublížiť jej. Riaďme sa heslom: recykluj, znovupouži, zníž množstvo vyprodukovaného odpadu. Našu Zem máme radi ️heart.
            Tejto téme sme sa venovali so žiakmi z 2.A a našej planéte Zem sme pripravili krásnu nástenku.
            Mgr. Katarína Červeňáková

Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.[nomore]
          • Odovzdanie darčekov

• 11.03.2021 18:54
          • Ešte v predvianočnom čase sa žiaci našej školy zapojili do výzvy ministra školstva Branislava Gröhlinga "Návrh na vianočný pozdrav". Do školy na prezenčnú výučbu sme nastúpili až v tomto čase, preto sme nášmu žiakovi Teodorovi Ch. z 2.B triedy a ďalším žiakom mohli odovzdať pekné a milé darčeky za ich snahu. Ďakujeme, pán minister.

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

• 25.12.2020 21:45
          • Keď minister školstva Branislav Gröhling požiadal žiakov základných škôl o návrh na vianočné  pohľadnice, ktoré bude môcť posielať ako vianočné pozdravy ministra školstva, naši žiaci s veľkou radosťou tvorili.
            ĎAKUJEME pán minister za darčeky pre našich žiakov za ich snahu.
            ĎAKUJEME pán minister za list pre Teodora Ch. z 2.B a Vaše milé slová.