• Matematika

• Okresné kolo Pytagoriády 2023/2024

• 10.05.2024 13:38
        • Milí žiaci a rodičia,

s radosťou vám oznamujeme skvelé výsledky našich talentovaných matematikov z druhého stupňa, ktorí sa zúčastnili tohtoročnej okresnej súťaže Pytagoriáda konanej 10. apríla 2024.

Teodor Choma z 5. B triedy dosiahol úžasný výsledok, keď sa umiestnil na delenom prvom mieste medzi piatakmi.

V šiestom ročníku sme mali hneď dvoch vynikajúcich zástupcov. Erik Sokoli z 6. C triedy zvíťazil vo svojej kategórii. Taktiež sa výborne umiestnil Richard Jurečko z 6. B triedy, ktorý získal striebornú pozíciu.

Blahoželáme našim študentom k ich vynikajúcim výkonom a ďakujeme všetkým učiteľom a rodičom, ktorí ich podporovali počas príprav. Veríme, že tieto úspechy inšpirujú aj ostatných študentov k záujmu o matematiku a k účasti na budúcich súťažiach.

Pripojte sa k nám v gratuláciách Teodorovi, Erikovi a Richardovi!

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.