• Chémia

• Korešpondenčný seminár z chémie - 1. kolo

• 30.03.2017 09:58
          • Žiaci našej školy sa zapojili do Korešpondenčného seminára z chémie, ktorý organizuje Klub chemikov pri Gymnáziu Leonarda Stöckela v Bardejove. Súťaží sa v dvoch kategóriách. Za ôsmy ročník nás zastupujú Marek BREZÁNI (8.A), Petra GOLECOVÁ (8.A), Adam KAČMÁR (8.A), Peter PAĽA (7.A), Juraj PANGRÁC (8.A) a Daniela VATEHOVÁ (8.A), za deviaty ročník Michal ČOPÁK (9.A).
            Po prvom kole v celkovom hodnotení všetkých zúčastnených škôl vedie náš Peter PAĽA pred Petrou GOLECOVOU (kategória 8. ročník) a Michal ČOPÁK (kategória 9. ročník).
          • Školské kolo chemickej olympiády

• 08.06.2017 12:45
          • Dňa 10.02.2017 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo chemickej olympiády. Keďže nároky na vedomosti sú veľmi vysoké, zúčastnilo sa ho 6 žiakov. Výsledky sú následovné:
            1. miesto - Michal ČOPÁK 9.A
            1. miesto - Peter PAĽA 7.A