• Anglický jazyk

• „Online“ Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku

• 03.12.2020 10:03
        • Dňa 27. 11. 2020 sa uskutočnilo „online“ Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku. Naša ZŠ s MŠ Pod Vinbargom už od marca 2020 vyučuje žiakov „online“ prostredníctvom software Cisco Webex Meetings. Takže žiaci i učitelia olympiádu po technickej stránke zvládli bez väčších problémov.

Výsledky:

Kategória 1A (žiaci 5. – 7. ročníka):
          1. miesto: SLEZÁKOVÁ Eva (5.B)
          2. miesto: ŽULA Oliver (5.A)
          3. miesto: PAŇKO Tomáš (6.C)

Kategória 1B (žiaci 8. a 9. ročníka):
          1. miesto: MAČEJ Bruno (9.B)
          2. miesto: MAJERNÍKOVÁ Miriam (9.B)
          3. miesto: MOJDISOVÁ Adela (9.B)

Všetkým zúčastneným žiakom ďakujeme za účasť a víťazom blahoželáme. Eva Slezáková a Bruno Mačej budú našu školu reprezentovať na Okresnom kole Olympiády z anglického jazyka, ktoré sa uskutoční 13. januára 2021 na pôde našej ZŠ s MŠ Pod Vinbargom. Veríme, že sa dovtedy spoločenská situácia zlepší a že Okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku budeme môcť uskutočniť v „normálnej“ prezenčnej forme ako po minulé roky.

Mgr. Ján Šoltés
          (za učiteľov anglického jazyka)
          [nomore]