Pre našich štvrtákov to bol posledný rok v družine, a tak sme ho oslávili odovzdávaním „Diplomov absolventa a absolventky ŠKD“ a malých darčekov na pamiatku. Spoločne sme zaspomínali na celý rok plný hier, smiechu a skvelých priateľstiev.
Milí naši štvrtáci,
ďakujem vám za všetky krásne spoločné chvíle. Na vašej ďalšej ceste vám prajem len to najlepšie – veľa úspechov, skvelých kamarátov a neutíchajúcu zvedavosť.
Lucia Kučová a deti zo 7. oddelenia ŠKD
Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.