Dňa 19.6. sme strávili krásny slnečný deň v záhrade mestskej knižnice. Čakalo nás tam príjemné prekvapenie plné rôznych kníh, hier, aktivít. Každý si našiel niečo, čo ho zaujalo. Nechýbalo ani občerstvenie a skvelá hudba, ktorá všetkých roztancovala. Deti sa veľmi tešili.
Všetci dostali ako darček časopis Enviráčik. Strávili sme tam jedno krásne popoludnie, na ktoré budeme dlho spomínať. Cestou do školy sme sa osviežili zmrzlinou, z ktorej deti mali veľkú radosť.
5. odd. - vych. Marcinovová
Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.