• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Vystúpenie žiakov ŠKD pre dôchodcov (4. odd., 2023)

• 01.06.2023 08:22
        • Mama - tak krátke slovo, ale veľmi výstižné a milé.

Mesiac máj je asi najkrajším mesiacom v roku a práve druhá nedeľa patrí mamám, starým mamám. Byť mamou je to najkrajšie v živote každej ženy. To slovo, veľakrát ospievané aj zachované v srdci dieťaťa. Vďaka im patrí za veľa, ale hlavne za ochrannú ruku, ktorú držia nad detskou hlávkou počas celého života.
          Aj dôchodcovia z 5. obvodu sa rozhodli na svojom stretnutí osláviť tento výnimočný sviatok a my so žiakmi ŠKD sme prispeli kultúrnym programom. Slová vďaky, uznania, básničky, ľudové piesne zneli v školskej jedálni strojárenskeho učilišťa. Vrcholom programu bol tanec, ktorý dostal do skvelej nálady nie jednu mamičku. Sladká odmena a obrovský aplauz nám boli znamením, že sa im vystúpenie veľmi páčilo. V závere sme im ešte popriali príjemnú zábavu a s prianím všetkého dobrého sme sa rozlúčili. Nech nielen tento deň, ale ďalšie dni vo vašom živote sú popretkávané láskou a milým úsmevom.
          Kovácsová Eva a deti z 3.C