• Anglický jazyk

• Predajná výstava britského vydavateľstva USBORNE je za nami

• 24.03.2023 10:50
        • Po dvoch rokoch prestávky sme 20. – 21. februára 2023 opäť zorganizovali predajnú výstavu vydavateľstva USBORNE. Hoci mesiacom knihy je marec, my sme túto výstavu uskutočnili pár dní skôr, pretože našu školu v tom čase navštívili zahraniční partneri z Grécka, Talianska a Španielska, s ktorými naša škola participuje na projekte Erasmus+ pod názvom Digitálne kompetencie a čitateľské zručnosti. Výstava sa im veľmi páčila, a keď sa dozvedeli o jej myšlienke (zakúpením kníh podporia našu školskú anglickú knižnicu), tak neváhali a každý z nich odchádzal minimálne s jednou knihou v ruke.

Tento rok do knižnice pribudli knihy v hodnote 444 €. Keďže dva dni na výstavu bolo naozaj málo a žiaci odchádzali so smutným pocitom, že si už knihy nemohli prelistovať a ani kúpiť, tak sme sa rozhodli uskutočniť vianočnú predajnú akciu, ktorá bude začiatkom decembra 2023. Ale o tom Vás budeme v predstihu informovať.

ĎAKUJEME všetkým žiakom, rodičom a  učiteľom, ktorí si knihy kúpili, a tak obohatili našu knižnicu o nové anglické tituly.