• Aktivity 1.-4. ročníka

• Naša škola sa zapojila do programu TRÉNERI V ŠKOLE

• 03.05.2024 13:18

• Program "Tréneri v škole" je zameraný na aktívne zapojenie športových odborníkov-trénerov na hodinách Telesnej a športovej výchovy v 1. a 2. ročníku ZŠ. Cieľom programu je skvalitnenie a zatraktívnenie hodín Telesnej a športovej výchovy zážitkovým spôsobom výučby, budovanie pozitívneho vzťahu k športu a prehĺbenie záujmu detí o šport.

Deti sa zoznámia s rôznymi druhmi športov a ich športovým náčiním. Zámerom je tiež rozhýbať všetky deti hravou formou a prehĺbiť ich záujem o rôzne pohybové aktivity. Našu školu navštívil a takúto výbornú správu nám oznámil sloník Cvičko. Tešíme sa na veľa zábavy na hodinách Telesnej a športovej výchovy.

• Upratujeme s Barbie 2024

• 02.05.2024 13:31
          • Ku Dňu Zeme sme sa zapojili do projektu Upratovanie je hračka. V tento deň spoločne s BARBIE sme pomohli životnému prostrediu uprataním okolia školy. Žiaci sa aktívne zapájali a z vykonanej práce mali veľkú radosť.

• Ako šlo vajce na vandrovku

• 24.04.2024 07:26
          • Pod týmto názvom naštudovalo Divadlo Jonáša Záborského v Prešove divadelné predstavenie pre svojich najmladších divákov. Zúčastnili sa ho žiaci I. stupňa našej školy a vybrali sa s Hugom na vandrovku pod morskú hladinu.

Hugo je chalan ako každý iný. Len nevie povedať "r" a je "tlošku cholý". Nudu však nepozná – lebo je mega a kúl! Rozprávanie o tom, prečo Huga prezývajú Vajcom a prečo trávi dlhý čas v nemocnici, deti zaujalo, zabavilo, poučilo a možno privodilo i ďalšie emócie, ktoré sú súčasťou nášho každodenného života.

• Logická olympiáda 2024 - školské kolo

• 17.04.2024 13:38
          • Dňa 4. 4. 2024 sa na našej základnej škole konalo školské kolo Logickej olympiády. Víťazom kategórie A je Tadeáš Sobolčík zo 4.A a víťazkou kategórie B je Terézia Krížová zo 7.A. Víťazi budú našu školu reprezentovať na celoslovenskej súťaži Logická olympiáda v Prešove.

Srdečne blahoželáme.

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.