• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Karneval 2020

• 12.02.2020 12:25
        • Fašiangové obdobie je charakteristické množstvom plesov a karnevalov. Aj v našej škole sa stal karneval krásnou tradíciou. Deti sa naň tešia celé týždne a rozmýšľajú, akú masku si tento rok oblečú. Pekne vyzdobená jedáleň, ktorú zdobili žiaci 2. stupňa pod vedením pani učiteľky Chovanovej, nápadité masky, ktoré sa snažili zaujať nielen farebnosťou, ale aj originalitou a šantiace deti, nič z toho nechýbalo ani na tohtoročnom karnevale, ktorý sa konal 6.2.2020. Tanečné kolá striedali zábavné súťaže, masky tancovali a naša jedáleň sa zaplnila rozprávkovými a filmovými postavičkami, zvieratkami, super hrdinami a ich rozžiarenými tvárami. O skvelú zábavu sa staral deťmi obľúbený zabávač Rasťo (p. Zamborský). V závere karnevalu dostali všetky deti kinder vajíčko s drobnými školským pomôckami, za čo chceme poďakovať naším sponzorom, a tiež vedeniu školy za finančnú podporu a zabezpečenie pohostenia pre deti. Naše poďakovanie patrí aj všetkým rodičom, ktorí využili svoju tvorivosť a vynaliezavosť pri tvorbe masiek a prispeli k dobrej nálade a radosti všetkých detí.
          S. K.