ŠKD - Najkrajší prázdninový zážitok - netradičná kresba

Čo je netradičné, to sa ráta. Či už je to pri hre alebo pri tvorení. Taký zmizík je skvelá pomôcka, a to nielen pri písaní. Presvedčili sa o tom aj deti v ŠKD počas tvorivej hodinky a prácu so zmizíkom si skúsili trochu netradičným spôsobom. Zistili, že kresliť do atramentom napusteného papiera môže byť tiež celkom zábava. Zadanie znelo – Najkrajší prázdninový zážitok. Deti sa zamysleli, spomínali. Leto, zima... všetko bolo dovolené. A potom sa už pracovalo. Opatrný prístup k nezvyčajnej technike vystriedalo nadšenie, deti objavovali čaro práce zmizíkov. Kreslili od snehuliakov, zvieratiek až po plavbu loďou. Každý svoj obrázok odprezentoval a vysvetlil, čo chcel na ňom zachytiť. Vydarenými pestrými výtvormi sme si vyzdobili priestory ŠKD.