• Usmernenia ohľadom COVID-19

• Triedy v karanténe

• 31.01.2022 09:59
        • PRERUŠENÉ VYUČOVANIE je v:

aktualizovaný zoznam tried v karanténe nájdete v novinke na hlavnej stránke

Karanténa neplatí pre:

očkovaných žiakov a zamestnancov školy;
          tých, ktorí prekonali Covid-19 za posledných 6 mesiacov;
          * tých, ktorí mali negatívny výsledok PCR testu zrealizovaného po 5-tich dňoch po kontakte s Covid-19 pozitívnou osobou.

Títo žiaci majú VÝNIMKU Z KARANTÉNY a vzdelávajú sa prezenčne v škole.
          Rodič očkovaného a žiaka prekonaného na Covid-19 o výnimke z karantény INFORMUJE ŠKOLU prostredníctvom OZNÁMENIA v EduPage.

Žiaci z uvedenej triedyktorí nemajú výnimku, sa vzdelávajú formou online vyučovania prostredníctvom Webexu do ukončenia karantény.
        • V karanténe ostávajú len žiaci, ktorí boli v úzkom kontakte s covid-pozitívnou osobou počas obdobia 2 dni pred jej testovaním.

Pri prvom nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy v trvaní 3 a viac po sebe nasledujúcich dní (vrátane víkendov a sviatkov) rodič predkladá "Vyhlásenie o bezpríznakovosti žiaka" prostredníctvom EduPage.

Žiak s príznakmi musí zostať doma. Pokiaľ rodič nevie vylúčiť príznaky, kontaktuje detského lekára.

Ďakujeme, že testujete domácimi Ag testami a každý pondelok a štvrtok ráno o výsledku informujete školu prostredníctvom EduPage.