• Usmernenia ohľadom COVID-19

• 31.08.2021 15:29
        • Otvorenie šk. roka 2021/2022

Slávnostné otvorenie šk. roka 2021/2022 bude 2.9.2021 prebiehať následovne:

• 7:30 - príchod žiakov 2.-9. ročníkov - presun do tried
          • 8:00 - príchod žiakov 1. a 5. ročníka na školský dvor, kde prebehne rozdelenie do tried (v prípade nepriaznivého počasia presun do školskej jedálne)
          • 8:15 - príhovor riaditeľky školy v školskom rozhlase

Podmienkou nástupu žiaka do školy 2.9.2021 a po každom prerušení dochádzky v trvaní 3 a viac po sebe následujúcich dní (vrátane víkendov a sviatkov) je "Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti" žiaka, ktoré predkladá rodič prostredníctvom Edupage.

Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti

Podmienkou nástupu žiaka do školy 2.9.2021 a po každom prerušení dochádzky v trvaní 3 a viac po sebe nasledujúcich dní je písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti, ktoré je potrebné poskytnúť škole prostredníctvom EDUPAGE = Návod, ako podať písomne vyhlásenie o bezpríznakovosti cez Edupage.

Prváčikovia a ich 1. deň v škole

Všetky pokyny nájdete tu: Prvacikovia_-_prvy_den_v_skole.pdf

Kloktacie testy

Rodičia si prevezmú testy vo štvrtok 2.9.2021 v čase od 8:00 do 16:30 na vrátnici školy. Rodič si prevezme test OSOBNE na protipodpis. Po prevzatí testu je potrebné ho uschovať v chladničke.

Test sa realizuje v piatok v domácom prostredí a je potrebné dodržať tieto opatrenia: dezinfikovať si ruky pred samotným testovaním a dve hodiny pred testom je zakázané jesť, piť, kloktať, žuť žuvačku, umývať zuby, použiť sprej do nosa/hrdla.

POSTUP REALIZÁCIE TESTU, viď video: