• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Fašiangový karneval (4. odd., 2024)

• 20.02.2024 07:45
        • Kto z detí by ho nemal rád? Prezliecť sa za masku niektorej obľúbenej postavy sa nedá len tak hocikedy. Už od rána deti prežívali radosť z blížiaceho sa karnevalu. Aj tohoročný sme začali prípravami už niekoľko dní vopred. Starostlivo sme si upravili a vyzdobili ŠKD. Masky si deti dopredu buď vlastnoručne vyrobili, alebo zapožičali.

Začali sme fotením jednotlivých masiek, pokračovali sme promenádou, tancom a súťažami. Triedou sa ozýval spev a smiech, každý sa dosýta vyšantil. Každá maska dostala sladkú odmenu. Ako zvyčajne, aj tohto roku nesmel chýbať cukríkový dážď.

Na záver by som sa chcela poďakovať vedeniu školy, všetkým rodičom a deťom za spoluprácu pri zabezpečení masiek a pohostenia. Spoločne sme to zvládli na výbornú.
          deti a vych. E. Kovácsová