• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Júnové aktivity (1. odd., 2023)

• 07.07.2023 22:35
        • Tak sa nám definitívne končí školský rok 2022/2023. Deti sa v tomto poslednom mesiaci tiež zapájali do rôznych aktivít. 1. júna pre nás bola pripravená zábava v podobe disco s animátorkami, ktoré stvárnili naše mladé pani asistentky v spolupráci s pani vychovávateľkami, za čo im touto cestou ďakujeme. Deti sa vyšantili do sýtosti, naučili sa nové kroky. Ďalšie dni sme venovali rôznym hrám, či už v oddelení so stavebnicami, strihaním, starostlivosťou o kútik živej prírody, príprave darčeka ku Dňu otcov, ale aj hrám a súťažiam na školskom dvore. Milé naše deti, boli ste počas celého školského roka veľmi usilovné a snaživé, za čo Vám patrí moje veľké ďakujem. Želám Vám krásne letné prázdniny, veľa zdravia,  smiechu, zábavy, slniečka, vody a krásnych zážitkov. Tie dva mesiace nám uplynú rýchlo, ale verím, že zažijete veľa pekného. Tak sa majte pekne a oddychujte po zvládnutí prvého ročníka.
          L.M.