• Telesná a športová výchova

• Slovenský hokejový reprezentant František Gajdoš na ZŠ s MŠ Pod Vinbargom v Bardejove (2024)

• 05.06.2024 22:37
        • Prvý reprezentant Slovenska v ľadovom hokeji z okresu Bardejov Fero Gajdoš (číslo 13) zavítal na svoju základnú školu. Prišiel teda k nám, na ZŠ s MŠ Pod Vinbargom v Bardejove. Žiaci druhého stupňa s ním strávili dopoludnie vo veľkej telocvični. Fero si zaspomínal na svoje roky na našej základnej škole, na svojich učiteľov, spolužiakov i spoluhráčov. Odpovedal na množstvo otázok, ktoré si pre neho pripravili naši žiaci. Podpísal žiakom hokejky, šiltovky, dresy, papuče, tričká, sadry na rukách, predlaktia, čelá i obaly z mobilov J. Fero priniesol ukázať aj víťazný pohár TIPOS Extraligy 2023/204 a zlatú medailu, ktoré získal ako hráč víťazného klubu HK Nitra. Porozprával aj o Majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2024 v Česku a prezradil aj to, že od nasledujúcej sezóny prestupuje do českého klubu HC Verva Litvínov. Ďakujeme nášmu bývalému žiakovi, že si našiel čas prísť medzi nás a v jeho ďalšom osobnom i športovom živote mu držíme prsty.  Ak si ešte niekedy nájde čas a príde medzi nás, budeme len radi.

Beseda s F. Gajdošom

Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.

Fotenie s F. Gajdošom

Fotoalbum sa otvorí po kliknutí na obrázok.