• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Jesenná olympiáda

• 06.10.2017 11:04
        • Dňa 27. septembra popoludní sa v areáli školského dvora a ihriska konala akcia pod názvom Jesenná Olympiáda. Zúčastnili sa ho všetky deti, ktoré navštevujú Školský klub. Každá pani vychovávateľka mala pre deti pripravenú zaujímavú disciplínu. Nechýbalo ani bodovanie jednotlivých družstiev a hodnotenie v závere. Zvíťazil každý, kto sa tejto aktivity zúčastnil. Za súťaživosť bol odmenený sladkosťou, za čo touto cestou ďakujeme veľmi pekne vedeniu školy. Ďalšie poďakovanie patrí pani učiteľke Mgr. Golecovej a pánovi učiteľovi Ing. Kučovi, ktorí nám z podujatia urobili pekné zábery. A posledné poďakovanie patrí pani vychovávateľkám a našim deťom za ich odvahu a chuť súťažiť. Veľa úspechov pri ďalších súťažiach.

L.M.