• Aktivity ŠKD

• ŠKD - Príprava na Mikuláša a Vianoce

• 18.12.2017 12:48
        • V utorok 27.11. a v piatok 1.12. sme s deťmi v ŠKD veselo tvorili. Práca nám išla pekne od ruky, pretože všetci veľmi dobre vieme, že sa blížia tie naj očakávanejšie sviatky v roku - Vianoce. Deti pekne pracovali, pripravovali sme Mikulášske vrecká, čižmičky z plastovej fľaše. Dňa 5.12 vyrábali svietniky z pomarančovej kôry. Odmenou deťom bola radosť z toho, ako sa im práce pekne podarili, a aj to, ako nimi vyčaria šťastie a úsmev tým najbližším. Verím, že to boli pre deti zaujímavé popoludnia, ktoré strávili v Školskom klube. Do toho nám pekne vyhrávala vianočná hudba, ktorá iba umocňovala čaro týchto dní. Už teraz sa teším na ďalšie takéto tvorivé popoludnia, ktoré deti trávia v ŠKD. Pozrite, ako sa deťom ich práve vydarili.

L.M.