• Aktivity 1.-4. ročníka

• Škola v prírode 2020/2021 - deň 5

• 09.10.2020 11:01
        • A prišlo piatkové ráno - posledné v tohtoročnej Škole v prírode. Nastalo veľké balenie, zháňanie svojich topánok, tričiek, kde tu zapadnutej ponožky a rozmýšľanie, ako to len tej mamke všetko do tašky a kufra vošlo. Nakoniec sme aj túto poslednú, hádam najťažšiu úlohu zvládli. Po raňajkách a vyhodnotení celej Školy v prírode, na ktorom sme všetci dostali Certifikát o zvládnutí Školy v prírode a veľkú pochvalu, nás už čakal pripravený autobus. Našou poslednou zastávkou na ceste domov bol Beliansky rybník, kde sme si pozreli náučný ekologický chodník, oboznámili sme sa s tým, prečo sa nemajú odpadky odhadzovať do prírody, ako dlho sa v prírode odpady rozkladajú a ako našej krásnej prírode a všetkému živému v nej škodia.

Na záver sme si urobili posledné spoločné fotografie v peknom prostredí rybníka s kačičkami a už nás čakala iba cesta domov, do Bardejova.

Naša veľká vďaka patrí pani učiteľke Malegovej, pani vychovávateľke Kšonžekovej a pani asistentke Goboňovej, ktoré to s nami zvládli a všetkým, ktorí pre nás školu v prírode v Kežmarských Žľaboch pripravili.

„ĎAKUJEME"

Mgr. A. Malegová